خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

شهرهای اصفهان و خمینی شهر هنوز در شوک حادثه ی تاسف باری بسر میبرند که چند روز قبل در یکی از باغهای اطراف شهر روی داده است.


ظاهرا" ماجرا از این قرار بوده که چند خانواده در یک باغ خصوصی مشغول تفریح بوده اند. گویا این تفریح شرایط خاصی هم داشته که باعث شده توجه گروهی از ارازل و اوباش به این برنامه جلب بشه. این افراد منحرف با اطلاع رسانی به دوستان خود ، گروهی رو تشکیل میدهند که حدود 20 عضو داشته. گروه 20 نفره ارازل و اوباش به این باغ هجوم میارن و ضمن درگیری با مردان حاضر در باغ ، به خانمها و دختران تجاوز میکنند.......

 

مرم خمینی شهر با اطلاع از این حادثه جلوی دادستانی شهر تجمع کرده اند و خواستار اشد مجازات با این یاغیان شده اند. پلیس قول داده به سرعت این افراد رو دستگیر کنه. تاکنون 5 نفر از افراد حمله کننده بازداشت و 5 نفر دیگه هم شناسایی شده اند. پلیس ضمنا" متذکر شده که در این برنامه ی تفریحی ، رعایت حد و حدود شرعی و اجتماعی نشده و رقص و پایکوبی پر سر و صدای این جمع عاملی برای آغاز چنین حادثه ی تلخی شده.

 

بنده هم با این موضوع موافقم که در چنین اجتماعاتی باید شأن و شوؤن اجتماعی و اسلامی رعایت بشه. تا اینجا بحثی نیست. اما آیا ضریب امنیت اجتماعی در کشور ما باید اونقدر پایین باشه که به صرف رقص و پایکوبی و یا پوشیدن لباس نامناسب توسط برخی افراد ، گروهی این جسارت رو پیدا کنند که به نوامیس مردم تجاوز کنند؟؟؟!!!!

آیا در کشوری که با مسائل امنیتی و سیاسی اونقدر سریع برخورد میشه که آدم حیران سرعت عمل سربازان گمنام امام زمان ( عج ) میشه ( که در همین جا برای همه ی این عزیزان آرزوی سلامتی و بهروزی دارم که با به خطر انداختن جان خودشون ، امنیت اطلاعاتی رو برای کشور به ارمغان آورده اند ) ، امنیت اجتماعی باید تا اون اندازه بی در و پیکر باشه که مردم توی ملک خصوصی خودشون هم امنیت نداشته باشند؟ آیا در کشوری که با برخی آدمهای سیاسی آنگونه رفتار میشه که بعد از آزادی از زندان تبدیل به افرادی سر به راه و آروم و بی صدا میشن ، باید با خلافکاران و سابقه داران بگونه ای رفتار بشه که با هر بار آزادی از زندان ، به جرائمی خشن تر رو بیارن؟

 

مرتب شعار میدیم که مشکل بیکاری نداریم ، تورم نداریم ، زنان خیابانی نداریم ، معضلات اجتماعی و فرهنگی نداریم و ....... اگه هیچیک از اینها رو نداریم و خودمون رو برای مدیریت جامعه ی جهانی آماده کردیم ( اونطوری که بعضیها شعارش رو میدن ) ، پس این مشکلات چیه که هر روز ردی از اونها رو در گوشه و کنار شهرها و روستاهامون میبینیم؟

 

وقتی اخبار روزافزون جرائم خشن رو میبینم ، با خودم میگم حالا که پلیس توانایی جلوگیری و برخورد با این جرائم رو نداره باید چیکار کنیم؟ یاد شعارهای روزهای قبل از پیروزی انقلاب می افتم که مردم وقتی در مقابل تانکها و تیراندازی سربازان رژیم سابق قرار میگرفتند شعار میدادند که :

 

رهبران ، رهبران ، ما رو مسلح کنید


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱٩ خرداد ۱۳٩٠ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ