خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

تیم ملی فوتبال امید ایران بازی برگشت مقابل عراق رو در ورزشگاه آزادی تهران واگذار کرد تا طلسم عدم راهیابی فوتبال ما به المپیک 40 ساله بشه. برد و باخت در فوتبال امری طبیعی است و شاید تمام هیجان توپ گرد فوتبال در همین نکته باشه. اما دیشب خبری منتشر گردید که باعث شد حال همه ی ورزش دوستان ایران از این سازمان عریض و طویل تربیت بدنی و فدراسیون سیاسی فوتبال به هم بخوره.

 تیم ملی امید بازی رفت در مفابل عراق رو 1 بر صفر برده بود اما حالا معلوم شده بدلیل استفاده از بازیکن دو اخطاره در اون بازی ، نتیجه سه بر صفر به نفع عراق اعلام شده!!!!!!!! کنفدراسیون فوتبال آسیا قبل از بازی رفت این موضوع رو کتبا" به فدراسیون ایران اعلام کرده بوده که فلان بازیکن بدلیل دو اخطاره بودن نمیتونه بازی کنه اما این نامه در دستگاه تماما" سیاسی فدراسیون فوتبال ما گم شده!!!!!!!!!!!!! ظاهرا" هیچکس هم نبوده که یه آمار ساده از کارتهای زرد و قرمز دو بازی رفت و برگشت با قرقیزستان رو یادداشت کنه!!!!!!!!

 همینه دیگه ؛ وقتی به افراد بی کفایت و بی لیاقت فقط بر اساس ارتباطات فامیلی و حزبی و سیاسی ، پستهایی مهم و کلیدی میدن ، انتظاری بیش از این هم نباید داشت...


نوشته شده در تاريخ جمعه ۳ تیر ۱۳٩٠ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ