خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

پنجشنبه و جمعه  25- 24 شهریور 1390 اولین برنامه ی صعود ورزشی اعضای گروه کوهنوردی و سنگنوردی کارکنان شهرداری اصفهان با حضور بیش از 60 نفر ( کوهنوردان و گروه امداد و نجات سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان ) با صعود به قله 3895 متری کرکس برگزار شد.


اکثر نفرات گروه ، برای اولین بار بود که در یک برنامه صعود حضور داشتند و برای همین ، سرعت حرکت را کمتر کردیم تا همه بتوانند تا پایان مسیر پیشروی کنند. گروه ظرف 3 ساعت 30 دقیقه کوهپیمایی ( که بخشی از آن در تاریکی شب انجام شد ) از پارکینگ دهکده تفریحی کشه به پناهگاه کرکس رسیده و به استراحت پرداخت.

ساعت 6 صبح روز جمعه حرکت به سمت قله با 48 نفر آغاز شد. دو نفر از همراهان بدلیل مسمومیت غذایی قادر به ادامه ی مسیر نبودند و توسط گروه امداد به اصفهان بازگردانده شدند ، چند نفر دیگر از امداد گران و گروه نجات باید در پناهگاه و محل پارک خودرو امداد باقی می ماندند و چند نفر هم توان ادامه مسیر را نداشتند و ترجیح دادند در پناهگاه بمانند.

با سرعتی ملایم و دادن استراحتهای مورد نیاز ، بحمدالله تمامی 48 نفری که قصد قله کرده بودند پس از حدود 2 ساعت کوهپیمایی ، در ساعت 8 صبح به قله رسیدند. برای تشویق 4 نوجوانی که در گروه بودند ، آنان به عنوان اولین نفرات پا بر قله گذاشته و پرچم مقدس ایران را بر فراز قله به اهتزاز درآوردند.

 


نوشته شده در تاريخ شنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩٠ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ