خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

پرزیدنت اوباما رئیس جمهور ایالات متحده امریکا در سفر اخیرش به عراق و در پاسخ به خبرنگاران در مورد هواپیمای جاسوسی امریکایی که به دست ایران افتاده ، با پرهیز از ورود به مباحث طبقه بندی شده و اطلاعاتی فقط به ذکر این نکته بسنده کرد که ما از ایران خواسته ایم این هواپیما رو به ما پس بده!!!!

والله یه ضرب المثلی در ایران داریم که میگه اول برادریت رو ثابت کن ، بعد ادعای ارث داشته باش. توی این مدت که آقای اوباما رئیس جمهور بوده و با شعار تغییر روی کار اومد ، تفاوتی در رویکرد امریکا نسبت به ایران دیده نشد. این درسته که مقامات ایرانی هم به دلایل مختلف رغبتی برای بهبود روابط با امریکا ندارند اما همیشه این امریکائیها بودند که با انواع و اقسام بهانه ها ، در راه پیشرفت کشور ما سنگ اندازی کردند و محدودیتهای سیاسی ، امنیتی ، اقتصادی و ..... برامون ایجاد کرده اند.

موضوع هواپیمای جاسوسی امریکا ، در واقع یه جنگ الکترونیکی بین ایران و امریکا بود که تا بحال به نفع ایران پیش رفته. وقتی یه طرف این قضیه ( امریکا ) درگیر این جنگ شده ، نباید انتظار داشته باشه پاسخ دوستانه ای از طرف ایران دریافت کنه. البته باید دید آیا اینبار هم مقامات رسمی کشورمان متجاوزان به حریم کشور رو با کت و شلوار و فرش و یا گرفتن وثیقه ی 500 میلیون تومانی  ( قیمت 43 متر و 48 سانتی متر مربع از اون آپارتمان 700 متری زعفرانیه!!) همراه با سلام و صلوات و اسپند دود کردن و دیدار با بالاترین مقام اجرائی کشور آزاد میکنند یا نه؟؟!!


نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ٢٢ آذر ۱۳٩٠ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ