خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

دیشب موقع تماشای اخبار ساعت 21 شبکه 1 ، یه لحظه فکر کردم صدا و سیما داره به اشتباه تصاویر شبکه های خارجی رو به جای گزارش خبری پخش میکنه؟؟!!!! اما اشتباه نبود ، خود خود تهرون بود!!! مصاحبه با خانومهای که تا دیروز بهشون میگفتن بد حجاب ، مانکن ، عروسک دست دیگران ، غرب زده و ..... تا دیروز عکسها و فیلمهای متعددی از برخورد گشتهای ارشاد اسلامی با این افراد در سایتهای مختلف اینترنتی به نمایش دراومده بود. اما حالا که داریم به انتخابات نزدیک میشیم ، برای چند روز این افراد نه تنها اون صفتهای قبلی رو ندارند و لزومی به برخی با اونها دیده نمیشه ، بلکه عزیز شده اند و لازمه چهره ی اونها ( با همون تیپی که تا دیروز بهش گیر میدادند ) از تلویزیون نمایش داده بشه و صحبتهای اونها رو در دفاع از کشور و لزوم حضور در انتخابات رو همه بشوند.

اگه عقاید و اعتقادات این افراد اهمیت داره پس چرا در تمام طول سال بخاطر پوشش ظاهری بهشون گیر میدن؟ اگر ظاهر مهمه پس چرا توی ایام انتخابات بعضیها پا روی اعتقاداتشون میذارن و از نمایش چهره ی این افراد استفاده ی ابزار ی میکنند؟

باعث تاسف است که رویدادهای سیاسی هستند که ارزش داشتن و یا ارزش نداشتن آدما ، لزوم پایبندی و یا عدم پایبندی به اصول و اعتقادات ، لزوم اخلاق مداری و یا ضد اخلاق بودن ، لزوم راستگویی و یا دروغگویی ، لزوم حق طلبی و یا مصلحت اندیشی ، و.............رو تعیین میکنند.

عملکرد تبلیغاتی بعضی کاندیداها رو که میبینی یا میخونی ، دود از کله ات بلند میشه که این افراد اگه به مجلس راه پیدا کنند ، چه شود توی این مملکت؟؟!!! مگه در نمایندگی مجلس چه چیزی نهفته است که بعضیها اینقدر به آب آتش میزنند و پول خرج میکنند و شام و نهار و هدیه میدن که به مجلس راه پیدا کنند؟؟؟!!!!

حکایت بعضی از اینها وقتی به مجلس راه پیدا میکنند تاسف بارتر میشه. یه عده اصلا" یادشون میره نماینده ملت هستند. رأی رو از ملت میگیرن اما میشن وکیل الدوله. یه عده ی دیگه انگار کور مادرزاد هستند ، هر چی قوه ی مجریه کار کنه و زحمت بکشه ، اینها به چشمشون نمییاد و مرتب به هر بهانه ی حق و ناحقی ، سنگ جلوی پای دولت میندازند. یه عده فقط به فکر منطقه ی خودشون هستند و یادشون میره که طبق قانون هر نماینده ی مجلس در مقابل تمام ملت مسئول است و نه فقط در مقابل مردم منطقه ی خودش. یه عده فکر میکنند نماینده ی مجلس یعنی همه کاره مملکت. توی هر کار نفوذ و دخالت میکنند در حالیکه وظیفه ی اصلی اونها قانون گذاری و مراقبت در اجرای صحیح قوانین است.

والله نمیدونم چی بگم.....


نوشته شده در تاريخ شنبه ٦ اسفند ۱۳٩٠ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ