برنامه ی خبری 20:30 شبکه 2 دیشب خبری رو در مورد انتخابات اخیر فرانسه پخش کرد و مطلبی گفت که نشون از کم اطلاعی مسئول این بخش خبری و همچنین یک سو نگری ایشون داره. مجری خبر با اشاره به شکست آقای ساکوزی در انتخابات گفت : سارکوزی علیرغم شکست ، مدعی تقلب در انتخابات نشد و طرفدارانش رو به خیابونها نکشوند!!!!!

محض اطلاع ایشون باید بگیم که :

اولا" دولت سارکوزی خودش برگزار کننده ی انتخابات بوده. کدوم برگزار کننده ی انتخاباتی رو دیدید که خودش مدعی تقلب شده باشه؟؟؟!!!! ( اگر چنین کسی وجود خارجی داشته باشه دیگه خیلی رو داره چشمک)

ثانیا" مسئول خبر 20:30 سخنان سارکوزی در تبریک به اولاند رو با گوش جان شنید و اون رو غیر مستقیم به انتخابات سال 88 ایران ربط داد اما گوشش رو بر روی حرفهای اولاند بست که در سخنانی بجای اینک جناح رقیب و طرفدارانش رو با چیزای پستی مثل خس و خاشاک همطراز کنه ، با احترام تمام از سارکوزی بخاطر 5 سال اداره کشور فرانسه تشکر کرد ( و هی تکرار نکرد که تمام دولتهای قبلی به کشور خیانت کردند ) و نیز از طرفداران سارکوزی صحبت کرد و گفت به نظر اونها احترام میذاره و برای پیشرفت فرانسه به حمایت تک تکشون نیاز داره.

راستش نمیدونم چرا در صدا و سیما از کسانی استفاده میکنند که فقط یک چشمشون میبینه و یک گوششون میشنوه؟ نمیدونم چرا حالا که بیش از دو سال از وقایع سال 88 میگذره و کشور حداقل از اون رویدادها خلاص شده و به آرامش رسیده ، صدا و سیما علاقه داره که اون خاطرات رو دوباره زنده کنه ؟ نمیدونم چرا حالا که جناح به اصطلاح اصلاح طلب سکوت کرده و در حاشیه قرار داره و همه ی دعواهای سیاسی کنونی کشور ، در درون جناح به اصطلاح اصول گرا داره روی میده ، یه عده دوست دارن محض رضای خدا هم شده یه بار دیگه به اصلاح طلبها بتازند؟ نمیدونم چرا یه عده فکر میکنند کسانی که پای تی وی نشستند و خبر گوش میکنند ، یه مشت ...... هستند ، و به خودشون اجازه میدن هر جوری که دوست دارن خبر رو بپیچونند و تحلیل کنند؟

دنیا خیلی عوض شده و دسترسی به منابع اخبار ، خیلی وسیع و گسترده. توی این دوره و زمونه ، خیلی ساده انگاری است که کسی فکر کنه با چنین تحلیلهای کودکانه ای میتونه تفکرات خودش رو به همه القاء کنه.