خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

برنامه ی خبری 20:30 شبکه 2 دیشب خبری رو در مورد انتخابات اخیر فرانسه پخش کرد و مطلبی گفت که نشون از کم اطلاعی مسئول این بخش خبری و همچنین یک سو نگری ایشون داره. مجری خبر با اشاره به شکست آقای ساکوزی در انتخابات گفت : سارکوزی علیرغم شکست ، مدعی تقلب در انتخابات نشد و طرفدارانش رو به خیابونها نکشوند!!!!!

محض اطلاع ایشون باید بگیم که :

اولا" دولت سارکوزی خودش برگزار کننده ی انتخابات بوده. کدوم برگزار کننده ی انتخاباتی رو دیدید که خودش مدعی تقلب شده باشه؟؟؟!!!! ( اگر چنین کسی وجود خارجی داشته باشه دیگه خیلی رو داره چشمک)

ثانیا" مسئول خبر 20:30 سخنان سارکوزی در تبریک به اولاند رو با گوش جان شنید و اون رو غیر مستقیم به انتخابات سال 88 ایران ربط داد اما گوشش رو بر روی حرفهای اولاند بست که در سخنانی بجای اینک جناح رقیب و طرفدارانش رو با چیزای پستی مثل خس و خاشاک همطراز کنه ، با احترام تمام از سارکوزی بخاطر 5 سال اداره کشور فرانسه تشکر کرد ( و هی تکرار نکرد که تمام دولتهای قبلی به کشور خیانت کردند ) و نیز از طرفداران سارکوزی صحبت کرد و گفت به نظر اونها احترام میذاره و برای پیشرفت فرانسه به حمایت تک تکشون نیاز داره.

راستش نمیدونم چرا در صدا و سیما از کسانی استفاده میکنند که فقط یک چشمشون میبینه و یک گوششون میشنوه؟ نمیدونم چرا حالا که بیش از دو سال از وقایع سال 88 میگذره و کشور حداقل از اون رویدادها خلاص شده و به آرامش رسیده ، صدا و سیما علاقه داره که اون خاطرات رو دوباره زنده کنه ؟ نمیدونم چرا حالا که جناح به اصطلاح اصلاح طلب سکوت کرده و در حاشیه قرار داره و همه ی دعواهای سیاسی کنونی کشور ، در درون جناح به اصطلاح اصول گرا داره روی میده ، یه عده دوست دارن محض رضای خدا هم شده یه بار دیگه به اصلاح طلبها بتازند؟ نمیدونم چرا یه عده فکر میکنند کسانی که پای تی وی نشستند و خبر گوش میکنند ، یه مشت ...... هستند ، و به خودشون اجازه میدن هر جوری که دوست دارن خبر رو بپیچونند و تحلیل کنند؟

دنیا خیلی عوض شده و دسترسی به منابع اخبار ، خیلی وسیع و گسترده. توی این دوره و زمونه ، خیلی ساده انگاری است که کسی فکر کنه با چنین تحلیلهای کودکانه ای میتونه تفکرات خودش رو به همه القاء کنه.


نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩۱ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ