همونطور که پیش بینی میشد تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان برای چهارمین بار جام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران رو از آن خودش کرد و در ضمن با سومین دوره قهرمانی پیاپی ، رکوردی جاودانه در این زمینه خلق کرد. نگاهی به آمار امتیازهای این تیم محبوب اصفهان در هفته های مختلف در خور توجه است :

هفته اول تا ششم: مساوی ، مساوی ، برد ، برد ، باخت ، باخت

هفته هفتم تا دوازدهم : برد ، باخت ، برد ، برد ، مساوی ، برد

هفته سیزدهم تا نوزدهم : مساوی ، برد ، مساوی ، مساوی ، برد ، مساوی ، باخت

این وضعیت کاملا" نشون از وجود مشکلات فنی متعدد در تیم داره. طبیعی هم بود ؛ مربی تیم و مدیر عامل باشگا تغییر کرده بود  و چند بازیکن کلیدی تیم رفته بودند. در پایان هفته ی دوازدهم ، سپاهان 2 امتیاز از تراکتورسازی و 9 امتیاز از استقلال عقب بود و کمتر کسی احتمال میداد که سپاهان به کورس قهرمانی برگرده. اما با شروع هفته بیستم طوفان سپاهان آغاز شد

هفته بیستم تا بیست و ششم : برد ، برد ، برد ، برد ، برد ، برد ، برد

هفت برد پیاپی 21 امتیاز ارزشمند برای سپاهان به ارمغان آورد و این در حالی بود که تراکتور سازی و استقلال در همین هفت هفته به ترتیب 13 و 10 امتیاز کسب کرده بودند. سپاهان در پایان هفته بیست و پنجم به صدر جدول رسید و تا پایان لیگ این جایگاه رو حفظ کرد.

هفته بیست و هفتم تا سی و چهارم : باخت ، برد ، برد ، مساوی ، برد ، برد ، مساوی ، مساوی

نتایج هشت هفته ی آخر لیگ قدری متاثر از بازیهای آسیایی بود. در این 8 هفته ، سپاهان و تراکتور سازی و استقلال به ترتیب 15 ، 20 و 16 امتیاز کسب کردند. دو تیم سپاهان و استقلال بدلیل حضور در جام باشگاههای آسیا و انجام بازیهای بیشتر ، خستگی زیادی داشتند و امتیاز کمتری در این 8 هفته نسبت به تراکتورسازی کسب کردند اما ذخایر امتیازی سپاهان به اون اندازه بود که قهرمانی این تیم رو حتمی کنه.

قهرمانی سپاهان علاوه بر وجود مربی کارکشته و بازیکنان خوب  مدیون حمایت بی دریغ هواداران اصفهانی و کادر مدیریتی با ثبات و فهیم این تیم بزرگ است. کسب این موفقیت ارزنده رو به تمامی هم استانهای گرامی و بویژه مردم دیار نصف جهان تبریک و تهنیت عرض میکنم و آرزو دارم باز هم شاهد موفقیت نماینده ی شایسته اصفهان باشیم.