خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

بحمدالله رؤیای رفتن به لیگ جهانی والیبال به واقعیت تبدیل شد و با دومین پیروزی مقتدرانه ی بلند قامتان والیبال ایران برابر تیم ژاپن ، در سال آینده ی میلادی ایران در برابر تیمهای بزرگ والیبال جهان ( لهستان، روسیه، بلغارستان، برزیل، ایتالیا، آرژانتین، کوبا، کره‌جنوبی، آمریکا، صربستان، آلمان، فنلاند، کانادا، فرانسه و هلند ) به میدان خواهد رفت. امیدوارم که با ادامه ی برنامه ریزی مناسب ، این موفقیتها تداوم داشته باشه.

یکی از بستگانمون عازم سفر عتبات شدند و دیروز براشون آش پشت پا پختیم. بخاطر مشکلات امنیتی که در عراق وجود داره نگران سلامتی اونها هستیم و دعا میکنیم بی هیچ مشکلی با کوله باری از خاطرات شیرین حضور در حرم یار از سفر برگردند. فرزند 4-3 ساله ی این خونواده ، کوچکترین عضو فامیل است که به سفر کربلا رفته و از این به بعد باید کربلایی محمد مهدی صداش بزنیم! ماشاءالله اونقدر شیرین زبونه که حد نداره. هر موقع از تهران تماس میگیره خونه ی ما ، به همسرم میگه : حاج آقا کجاست؟ حاج آقا خوبه؟ سلام برسون!!

با آزمایش و خطا دارم مواد غذایی که باعث ایجاد میشه شدیدا" سرفه کنم رو کشف میکنم! اولین اونها یه تخمه کدو بود که با اینکه خیلی وقته استفاده میکنم اما گویا اخیرا" برای خوش طعم شدن بیشتر موادی بهش زدند که باعث تحریک گلوم شده. با قطع مصرف این ماده ، تا حد بسیار زیادی از سرفه هام کم شد. دیشب یکی دیگه از این مواد رو کشف کردم. خوردن یه مقدار بسیار کم از میوه هلو به همراه پوست اون ، دوباره باعث شد که شدیدا" به سرفه بیفتم. خودم هلو رو بدون پوست مصرف میکنم اما دیشب که مشغول گفتگو با فامیل بودم همسرم مقداری از این میوه رو برام آماده کردند و من هم همونجوری با پوست خوردم و بلافاصله سرفه ام شروع شد. همسرم ناراحت و نگران شدند اما برای من مهم نبود. دنیا دنیا دنیا از ایشون خوبی و مهربونی دیدم......


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ٢٠ شهریور ۱۳٩۱ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ