خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

فردا زمان رویت هلال ذیقعده است و اگه عمری باشه به همراه همکارانم در گروه کوهنوردی شهرداری ضمن پرداختن به کوهنوردی ، رویت هلال هم انجام میدیم. این رصد و گزارش اون از یه نظر نقطه ی عطف دیگه ای در فعالیتهای رویت هلال بنده خواهد بود.

با پایان فعالیت سایت کمان آسمانی دوست و استاد ارجمندم جناب مهندس میر سعید به بنده فرموده بودند با گروه غیر حرفه ای رویت هلال ایران همکاری کنم اما به دلایلی اینکار رو انجام ندادم. پس از رصد هلال شوال امسال ، مثل همیشه با جناب میر سعید گفتگو کردم و در مکاتبات رد و بدل شده از بیانات دقیق این استاد ارزشمند بهره بردم. تفاوت گفتگوهای بنده و جناب میر سعید با برخی گفتگوهای دیگه که این روزها شاهد اون بودیم در اینه که هر دوی ما ضمن حضور جدی و بدون تعارف در بحث و پافشاری بر اون چیزی که بهش دست یافتیم و اعتقاد داریم ، اولا" ذره ای از جاده ی ادب و نزاکت خارج نمیشیم و دوستی دیرینه ی ما بعد از هر گفتگو بیشتر میشه ، و ثانیا" اگر بینی و بین الله پاسخ های هر یک از ما قانع کننده بود ، طرف دیگه اون رو میپذیره و اصراری برای باقی موندن بر نظر خاصی نداریم.

با همه ی لطف و بزرگواری که جناب میر سعید نسبت به بنده دارند ، جایگاه خودم رو به عنوان یه شاگرد کوچکتر از یاد نمی برم و خدا رو شکر میکنم که در پرتو این دوستی و این گفتگوها ، به دانش و آگاهی بنده در زمینه های مختلف افزوده شده است.

در آخرین نامه ای که اخیرا" بین ما رد و بدل شد درخواست کردم که به عضویت گروه غیر حرفه ای رویت هلال ایران پذیرفته بشم و جناب میر سعید هم مثل همیشه بنده رو مورد لطف قرار دادند. انشاءالله گزارش رصد هلال ذیقعده 1433 اولین گزارشی خواهد بود که بعنوان یک عضو برای سایت گروه غیر حرفه ای رویت هلال ایران ارسال خواهم کرد. این گروه یادگار ارزنده ی اساتید ارجمند آقایان صیاد و قاضی میرسعید و دوست گرامی آقای زاهد آرام است. امید که در کنار دیگر اعضای محترم این گروه بتونم در پیشبرد اهداف گروه موفق باشم ؛ انشاءالله


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ٢٦ شهریور ۱۳٩۱ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ