خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

امروز با حکم شهردار محترم اصفهان به عنوان مدیر امورمالی شهرداری اصفهان منصوب شدم. مسئولیت سنگینی بر عهده ی من گذاشته شده که امیدوارم با مدد الهی ، حمایت مقامات محترم شهرداری و همکاری همکاران ارجمندم بتونم در این مسئولیت جدید موفق باشم.

بخشی از فرآیند این انتخاب خارج از ید اختیار من بوده ؛ بخشی که به تصمیم جناب شهردار و چند تن دیگه از مسئولین مربوط میشه. این بزرگواران به من اعتماد کردند و این پست به بنده واگذار شد. تا اینجا خودم مداخله ای نداشتم اما با پذیرش این سمت ، حالا نوبت دخالت بنده میرسه که آستین بالا بزنم و به اصطلاح گیوه ها رو ور بکشم تا نشون بدم این اعتماد بی جهت نبوده.

کار امورمالی ظرایف و حساسیتهای ویژه ای داره. الان 26 ساله که با این ظرایف درگیرم و شناخت خوبی از اون پیدا کردم. 20 سال هم هست که در اصفهان زندگی میکنم و تا اندازه ای اصفهانی شدم. یه خصوصیتی که به لطف الهی در من رشد کرده اینه که اگه مصمم به انجام کاری بشم و اراده ام بر امری استوار بشه ، تا رسیدن به نتیجه ی نهایی دست از تلاش و کوشش برنمیدارم و بنا به فرمایش حضرت امیرالمومنین علی ابن ابیطالب علیه السلام ، در چنین زمانهایی اگر کوهها از جا بجنبند ، من از جای خود تکان نخواهم خورد و هیچ خللی در تصمیم و اراده ام بوجود نخواهد اومد. تابحال چندین و چند بار در همین زمینه ریسکهای بزرگی کردم اما به لطف خدا و با کمک دوستان و همکاران صدیق و پرتوانم تونستم بر تمامی مشکلات فائق بیام و در نتیجه ی ریسکهای بزرگ ، دستاوردهای بزرگی هم بدست آوردم.

امروز مصمم شدم یه بار دیگه و با همون روحیه و پشتکار 20 سال قبل وارد عرصه بشم. من در طول مدت خدمتم از اون دسته مدیرانی نبودم که یه جا بنشینم و فقط دستور بدم. هر جا لازم باشه ، ضمن رعایت اصول اساسی مدیریت و رهبری ، خودم مستقیما" وارد خواهم شد و به مدد الهی این بار رو به بهترین نحو به سر منزل مقصود خواهم رساند.

بخوبی از مشکلاتی که ممکنه سر راهم باشه آگاهم. امر خودم رو به خدا تفویض کردم و سر بر تیغ فرمان و تقدیر الهی دارم. چشم انداز روشنی در جلو میبینم و امید فراوان به فضل خداوند داشته و دارم.

ان الحکم الا لله علیه توکلت و علیه فلیتوکل المتوکلون


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ٩ مهر ۱۳٩۱ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ