خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

یه نفر رفت پیش کسی که تعبیر خواب میکرد. پرسید شما خواب تعبیر میکنید ؟ گفت بله. شما چه خوابی دیدین؟ گفت راستش خواب دیدم اما یادم نمیاد چه خوابی بود. اگر زحمتی نیست هم خوابم رو تعریف کنید و هم تعبیرش رو!!!

 

این روزها مد شده که از گوشی تلفن موبایل بجای واکمنهای قدیم استفاده میکنند. چند ماه قبل که به کوه رفته بودم ، وقتی به انتهای مسیر رسیدم و برای استراحت نشستم ، موسیقی که از موبایل یه جوون در حال پخش بود توجه منو جلب کرد. یه ترانه پاپ جدید بود که خواننده اش رو نمیشناختم. ترانه ای بود که با ریتم خیلی زیبا و پر کششی اجرا میشد ؛ یه شعر نسبتا" غمناک اما با آهنگی شاد. چند نفر دیگه هم که در اطراف من بودند داشتند شعر این ترانه رو زمزمه میکردند و این نشون میداد که باید ترانه ی مشهوری باشه و همه اونو شنیدند بجز من!!

 

حالا پرسشی که دارم اینه که یه ترانه شنیدم که نه متنش رو میدونم و نه اسم خواننده اش رو. کسی میتونه کمک کنه تا این ترانه رو پیدا کنم؟ چشمتنها چیزی که بخاطرم مونده یک نموره از ریتم آهنگه ( که قابل ارائه نیست ) و دو سه کلمه از شعر اون ترانه است : نفسم گرفته زین.....  این همه ی چیزیه که یادم مونده!!! خیال باطل


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۸٧ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ