خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

یکی دو روز بود که مسنجرم دچار مشکل شده بود و در عین بودن ، نبودم! به ظاهر آنلاین میشدم اما نه پیامی دریافت میکردم و نه پیامهایم ارسال میشد. مسنجر رو دوباره نصب کردم ولی فایده ای نداشت. به ناچار کل سیستم کامپی.تر رو دوباره نصب کردم ؛ اما به مدد Win 98 که برخی ممکنه اون رو به تاریخ پیوسته فرض کنند ، نصب مجدد سیستم کار بسیار راحتی است که در چند دقیقه میتوان آن را انجام داد.

 

قبلا" با استفاده از نرم افزار Ghost که تحت Dos کار میکند یک تصویر و نسخنه پشتیبان از سیستم گرفته بودم. حالا هر وقت که سرعت کامپیوترم کم میشود و یا ویروسها به اون حمله میکنند ، اون نرم افزار رو فعال کرده و نسخه ی پشتیبان رو جایگزین وضعیت فعلی سیستم میکنم و همه ی مشکلات در عرض چند دقیقه برطرف میشه.

 

این بار اما ظاهرا" مشکل مسنجر ، به تنظیمات سروری که خدمات اینترنت رو از اون دریافت میکنم مربوط میشه ( یاد فیلم لورل و هاردی می افتم که وقتی ماشینشون دچار مشکل شد و کل موتور ماشین رو پیاده کرده و دل و روده ی اون رو درآوردند ، فهمیدند که بنزین تموم کردند!! ). این هم از مشکلات عصر جدیده دیگه.

 

دیروز تصمیم داشتم موقع شب و زیر نور مهتاب برم کوه. یه جلسه ی اداری برام پیش اومد که ساعت 18:30 شروع میشد. پیش بینی میکردم تا حدود ساعت 20 جلسه تموم میشه و میتونم از همونجا برم کوه ، اما با طولانی شدن مذاکرات ، ساعت 23:30 برگشتم خونه و فقط تونستم برای چند لحظه در حیاط منزل به ماه نگاه کنم. اگر عمری باقی باشه ، انشاءالله امروز تلافی دیروز رو درمیارم.


نوشته شده در تاريخ دوشنبه ٢۱ بهمن ۱۳۸٧ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ