خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

آخه این فوتبال هم شد ورزش ؟؟! بابا اگه در صعود از جاهای خطرناک یه بار احتمال خطر وجود داشت ، امروز در سه مسابقه ی فوتبال جمعا" 270 دقیقه ( بدون وقت اضافه ! ) مرتب در حال سیر و سفر و رفت و برگشت از این دنیا به اون دنیا بودیم!!. اونهایی که فکر میکنند اگه هر روز فوتبال باشه امنیت برقراره احتمالا" از جوون دوستانشون سیر شدند ( شاید هم فکر میکنند آمار سکته ی قلبی پایین اومده و باید برای بالا رفتن نمودار سکته یه تلاشی کرد! ). استرس و هیجان فوتبال با هیچ ورزش دیگه ای قابل مقایسه نیست.

 

امروز همه چیز بر وفق مراد اصفهان بود. سپاهان 10 نفره بر استقلال اهواز پیروز شد ، ذوب آهن 10 نفره بر برق شیراز غلبه کرد ، پاس همدان و صبای قم مساوی کردند و استقلال هم اون لغزش قابل پیش بینی رو در زمین لغزنده از باران اهواز انجام داد و در مقابل فولاد خوزستان مساوی کرد. اگر مس کرمان هم می باخت که دیگه نور علی نور میشد. با این نتایج ، ذوب آهن به صدر جدول و سپاهان از رتبه ی پنجم به چهارم صعود کردند ( اصلا" این هفته همه چیز به صعود ختم شد ؛ اون هم از نوع ختم به خیر )

 

تمام هیجان فوتبال در این نهفته که تا آخرین دقایق و ثانیه ها ، هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. باید صبر کرد و دید که در دو هفته ی باقیمونده از لیگ برتر چه حوادثی روی میده. تا الان از چهار سهمیه ی آسیایی یکی به اصفهان ( ذوب آهن ) و یکی هم به تهران ( استقلال ) رسیده. ببینم دو سهمیه ی دیگه چطور تقسیم میشه


نوشته شده در تاريخ یکشنبه ٢۳ فروردین ۱۳۸۸ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ