خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

فیلم انتخاباتی جناب آقای کروبی دیشب پخش شد. به واقع فیلم عجیبی بود ؛ زیرا :

-         در این فیلم بیش از آنکه آقای کروبی به چشم بیاید ، اطرافیان سیاسی او خودنمایی میکردند.

-         اطرافیان آقای کروبی بدون اسم آوردن از دولت نهم و شخص رئیس جمهور ، به تندی از او انتقاد کردند ( مثل موضوع فقیر کردن مردم ، ماجراجویی در سیاست خارجی ، هاله ی نور و .... )

-         وعده ی پرداختهای نقدی آنچنانی در این فیلم به مردم داده شد ( در قالب سهام نفت و تامین اجتماعی و شهریه دانش آموزان و دانشگاهیان و .... )

-         گریه ی آقای کرباسچی با آن چهره ی خواب آلود هیچ تناسبی نداشت و به نظر خیلی مصنوعی می آمد

-         آقای کرباسچی عزت مردم را به سیر بودن شکم آنان ارتباط داد ( به نظر بنده اقتصاد نقش تعیین کننده ای در زندگی خانواده ها دارد اما همه ی عزت ما از اقتصاد نیست )

-         سوال از آقای کروبی که آیا حاضرید برای حفظ منافع و عزت مردم جام زهر بنوشید جالب بود. کرباسچی پرسید آیا شما حاضرید جام زهر بنوشید یا اینکه برای پافشاری بر نظر خودتان از کیسه ی مردم خرج میکنید؟ ( یا به تعبیری این جام زهر را به مردم می نوشانید )

 

گفتگوی ویژه خبری هم به به طرح دیدگاههای آقای دکتر رضایی اختصاص داشت. در مجموع نظرات آقای رضایی جالب بود و به برخی مشکلات کنونی کشور و راهکارهای ایشان برای خروج از این مشکلات اشاره شد. اما به نظرم میاد که :

-         حضور طولانی مدت جناب آقای رضایی در واحدهای نظامی ، در روحیه ی مدیریتی ایشون تاثیر زیادی گذاشته. ایشون مشکلات رو بخوبی شناسایی کردند اما با روش دستوری نمیشه با این مشکلات ( که بعضا" بسیار ریشه ای هم هستند ) مواجه شد.

-         آقای رضایی آرمان شهر زیبایی رو به تصویر میکشند ؛ یک مدینه ی فاضله ی به تمام معنا. اما رسیدن به این دروازه های این مدینه ی فاضله هم ، در طول چهار سال ، بسیار بعید به نظر میرسه

 

چند خبر جالب انتخاباتی رو هم اینجاها میتونید بخونید :

 

انتظارات 80 استاد اقتصاد از رئیس جمهور آینده

 

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=50232

 

واکنشها به اظهارات دکتر احمدی نژاد

 

http://www.ghalamnews.ir/news-17729.aspx

 

پاسخ مهندس بیژن نامدار زنگنه ( وزیر سابق نفت ) به اظهارات دکتر احمدی نژاد

 

http://kalemeh.ir/vdcj.8ehfuqe8isfzu.html

 

دو سایت مختلف گزارش تصویری حضور مهندس موسوی در اسلامشهر را منعکس کرده اند. تفاوت نوع اطلاع رسانی این سایتها در این است که یکی از آنها حضور جمعیت فراوان را نشان میدهد و دیگری جمعیت بسیار کم ( که یا مربوط به قبل از برگزاری مراسم است و یا بعد از آن ). این هم از شیطنتهای دنیای اطلاع رسانی است.

 

http://kalemeh.ir/vgld.50n2yt0f9hf62yyal..html

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=50320

 

امشب مهندس میر حسین موسوی در شبکه 4 به سوالات کارشناسان پاسخ خواهند داد. این برنامه از ساعت 18:30 تا 19:30 پخش میشه. اولین مناظره ی کاندیداهای انتخاباتی هم بین آقایان کروبی و رضایی از شبکه سه پخش خواهد شد. داغترین مناظره ها ، اونهایی است که آقای دکتر احمدی نژاد در اونها حضور دارند بخصوص مناظره ی آقایان موسوی و احمدی نژاد.

 

این تنور انتخابات اونقدر داغ شده که دیگه داریم میسوزیم...

 


نوشته شده در تاريخ سه‌شنبه ۱٢ خرداد ۱۳۸۸ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ