خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

در مورد رفتار و گفتار آقای احمدی نژاد در مناظره ی با آقای موسوی چه میشود گفت ؟

 

شاید مناسبترین پاسخ " تیشه به ریشه " باشد.

 

در شب مناظره ی آقایان رضایی و کروبی ، مجری برنامه از دو طرف خواست انتقاد از کسانی را که در جلسه حضور ندارند مطرح نکنند ( مقصود دولت نهم و شخص آقای احمدی نژاد بود ). اما امشب آقای احمدی نژاد در رفتاری غیر اصولی و از سر عجز ، بجای نقد برنامه های آقای موسوی ، در جلوی دید دهها میلیون نفر از ایرانیان ، یک طرفه به قاضی رفت و هجو نامه ای بر علیه برخی افراد برجسته ی این نظام قرائت کرد. ایشان با بی ادبی و کنایه به آقای موسوی میگوید پرونده یک خانم اینجا است و بعد پرونده خانم دکتر زهرا رهنورد ( همسر آقای موسوی ) را جلوی او میگیرد.

 

تا امروز اعتقاد داشتم آقای احمدی نژاد فرد متدین و سالمی است که تنها نقطه ضعفش نداشتن تدبیر صحیح برای اداره ی کشور است اما با دیدن رفتار امشب ایشان ، باید عقیده ام را اصلاح کنم چون هیچ فرد متدین و سالمی برای پیروزی در انتخابات اینگونه که ایشان عمل کرد ، عمل نمیکند. فرض کنیم تمام حرفها و تهمتهای ایشان به آقایان خاتمی ، هاشمی ، ناطق نوری ، صفائی فراهانی و خانواده های ایشان صحیح باشد. در کدام محکمه این افراد محاکمه و محکوم شده اند که امشب آقای رئیس جمهور از آنان در حضور ملت اسم میبرد؟ کدام اختیار قانونی چنین اجازه ای را به رئیس جمهور میدهد؟ مگر قوه ی قضائیه دو روز پیش اعلام نکرد که اعلام اسامی مفسدین اقتصادی فقط پس از اثبات مجرمیت و صرفا" از طریق این قوه انجام میشود؟ مگر مقام معظم رهبری مد ظله العالی در تیر ماه سال 84 و پس از انتخاب آقای احمدی نژاد ، اعلام نفرمودند که تبلیغات منفی که بر علیه برخی افراد و بخصوص آقای هاشمی در صورتی که نخواسته بوده انجام فعل حرام و در صورت عدمی بودن قابل تعقیب قضایی است؟

 

در شب سالگرد رحلت امام راحل آقای احمدی نژاد تیشه به ریشه ی نظام زد. اتهام هایش چه درست باشد و چه غلط ، آنکه در این بین بیشترین ضرر متوجه او شد، نظام جمهوری اسلامی است. خواندن نظرات افراد مختلف که در سایتهای خبرگزاریهای غربی منتشر شده و سیل آسا ادامه دارد ، دلیل این مدعا است.

 

با اینکه مناظره ی امشب برنده ای بنام موسوی داشت ، اما از نظر روحی پریشانم..... هنوز باورم نمیشود که چگونه عالیترین مقام اجرایی کشور میتواند اینگونه چشم ببندد و حرف بزند؟


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱٤ خرداد ۱۳۸۸ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ