خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

این ماجرای دادن وقت اضافه ی غیر قانونی به آقای احمدی نژاد ( دادستان کل کشور گفتند که غیر قانونی است ) هم از آن لطیفه های خنده دار زمانه است. بهانه چیست؟ میگویند طبق قانون در صورتی که هر یک از نامزدها در مورد عملکرد نامزد غایب حرف بزند به همان اندازه که او حرف زده ، باید به نامزد غایب فرصت پاسخگویی داده شود. یه لطیفه ی با مزه هست که شنیدنش خالی از لطف نیست :

 

میگن یه منبری رفت بالای منبر. از او خواسته بودند در مورد حادثه ی عاشورا برای مردم حرف بزنه. منبری در بخش از صحبتهایش گفت این یزید لعین.... افرادی از پای منبر به او گفتند حاج آقا از بستگان یزید توی مجلس هستند لطفا" در مورد یزید حرف نزنید ؛ گفت باشه. دوباره شروع به صحبت کرد و گفت این عمر ابن سعد ..... دوباره پا منبریها گفتند حاج آقا لطفا" از ابن سعد هم حرف نزنید فامیلاشون اینجا هستن و بهشون برمیخوره ؛ گفت باشه.  این شمر خبیث..... حاج آقا از شمر هم حرف نزنید. وقتی کار به اینجا رسید حاج آقا عصبانی شد و گفت اگه این حرفها رو نگم ، پس بگم امام حسین بخاطر برق گرفتگی در کربلا بشهادت رسید؟!!!!

 

حکایت حامیان دولت نهم هم همینطوره . میگن حرف بزنید اما از ما هیچی نگین!!! از بهار بگین ، از طراوت گلها ، از صدای چک چک بارون.....

به عکسهای موج سبز اصفهان و تهران هم نگاهی بندازین و لذت ببرین

 

http://www.ghalamnews.ir/news-20578.aspx

 

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=51498

 

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=51497

 

13 توصیه ی انتخاباتی به هواداران مهندس موسوی

 

http://www.ghalamnews.ir/news-20523.aspx

 


نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ٢۱ خرداد ۱۳۸۸ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ