خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

معمولا" صبحها قدری زودتر به محل کارم میام تا فرصت داشته باشم اخبار و رویدادهای مختلف رو در اینترنت مرور کنم. خبر درگذشت مادر گرامی جناب آقای صیاد ، اولین خبری بود که دریافت کردم.

پدر و مادر جزو ذخایر زندگی هر فرد هستند. فرقی نمیکنه که چند سال داشته باشند ؛ میان سال باشند یا کهن سال. پدر و مادر در هر سنی که باشند پشت و پناه انسان هستند. پدر مظهر اقتدار و باعث پشت گرمی خونواده است و مادر مظهر همبستگی و مهر میان اعضای یک خونواده. مادرها ، احساس مادرانه خودشون رو تا آخرین لحظه حیات حفظ میکنند. حتما" خیلیها ( مثل بنده ) بارها و بارها مشاهده کردند که با اینکه دیگه خودمون صاحب زندگی مستقلی هستیم ، اما مادرامون همچون دوران کودکی باز هم دست نوازش به سرمون میکشند و نگران حال و روز ما هستند. اونهایی که پدر و مادرشون در قید حیات هستند باید قدر این نعمتهای بزرگ الهی رو بدونند. فقدان این عزیزان ضایعه ای غیر قابل جبرانه.....

لازمه که درگذشت والده مکرمه استاد گرامی جناب آقای صیاد رو به محضر ایشون و تمامی بازماندگان محترم آن مرحومه تسلیت عرض کنم. از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه مغفوره رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و طول عمر مسئلت می نمایم.


نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸٦ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ