خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

بعد از تعطیلات طولانی و ایستادن چرخ اداری کشور ، از امروز دوباره شور و نشاط کار آغاز شده. در روزهای گذشته رویدادهای خوبی برام پیش اومد که خاطرات خوبی ازش بجا مونده

 

در بامداد اولین روز فروردین ،‌ خواب عجیبی دیدم. در این خواب ، نتایج یکی از رفتارهام برام مشخص شده بود. این خواب باعث شد از نکاتی که شاید به اونها دقت نکرده بودم آگاه بشم و این آگاهی ، در بیداری خیلی بکارم میخورد. اگر این امکان وجود داشت که قبل از آغاز هر کاری ، نتیجه ی اون کار رو برامون مجسم کنند ، شاید خیلی از تصمیم گیری ها ، بشکل مناسبتری انجام میشد.

 

روزهای اولیه نوروز رو همراه با بستگان بودیم. ایام خوشی بود که بسرعت سپری شد. گشت و گذار کوتاه 14 ساعته در شیراز ، بخشی از این ایام پر نشاط بود.

 

بلاخره آخرین فرزند خونواده ی همسرم رو فرستادیم خونه ی بخت. کوچکترین برادر همسرم در همین ایام پای سفره عقد نشست. بنده خدا اونقدر هول شده بود که وقتی برای بله گفتن به عاقد ، میخواست برای ما هم احترامی قائل بشه ، گفت : با اجازه ی برادرام ، خواهر شوهرام ( بجای شوهر خواهرام ) !!!!! و خواهرام ؛ بله.....

مجلس ساده اما بسیار دلنشینی برگزار شد ، اون هم زیر بارش برف و بارون

 

با اینکه تعطیلات رسمی روز 4 فروردین به اتمام میرسید اما عملا" تا 14 فروردین امکان انجام هیچ کاری نبود. در محیط اداره حاضر بودیم اما بازده کاری نداشتیم. خدا کنه دولت فکر ی بحال تعطیلات مدارس بکنه. تا وقتی مدارس از 25 اسفند تا 14 فروردین تعطیله ، نمیشه انتظار داشت سایر ادارات در روزهای آغازین سال فعال و کاری باشند.

 

واگیر شدن از یکی از بستگان ، قرار گرفتن در سرمای برف و بارون و قدری بی احتیاطی در تنظیم دمای محیط ورزش باعث شد که از روز 11 فروردین مجددا" مریض بشم. هنوز آثار این مریضی بصورت درد عضلانی و بی حالی برام باقی مونده. شاید اگر زودتر کوهنوردی رو شروع نکنم ، برگردم به جایی که دو سال پیش بودم.

 

مطابق سنت این سالهای اخیر ، سیزده بدر رو در داخل منزل سپری کردیم. از شلوغی محیط پارکها خوشم نمی یاد. ترجیح میدیم توی حیاط خونه و در کنار گلها و باغچه های خودمون ، این روز رو بگذرونیم. امسال ، همراهی خانوادگی یکی از دوستان ، لطف سیزده رو برامون بیشتر کرد.

 

تا چشم بر هم گذاشتیم ، نیمی از فروردین سپری شد. ما موندیم و سالی که فقط 11.5 ماه از اون باقی مونده. فهرستی از اهداف کلان این سال رو توی خونه تنظیم کردیم. همین روزها باید دست بکار بشیم و تا رسیدن نوروزی دیگه ، این کارها رو به نتیجه برسونیم ، انشاءالله


نوشته شده در تاريخ شنبه ۱٤ فروردین ۱۳۸٩ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ