خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

شب گذشته سومین دوره ی انتخابات اعضای مرکز آموزش نجوم ادیب برای برگزیدن یکی از اعضای هیات امنای مرکز انجام شد.


 

 

خانم احمد زاده به اتفاق آقایان ذوالفقاری ، مرادی و میرعزآبادی کاندید شده بودند و خودشون رو در معرض رای اعضا قرار دادند. در پایان رای گیری و با شمارش آرا ، آقای مرادی با کسب رای موافق اکثر اعضا برای مدت یک سال به عضویت هیات امنای مرکز درآمدند.

 

این کار هم یه تمرین دمکراسی است و هم دخالت دادن اعضای مرکز در تعیین برنامه ها و سرنوشت مرکز. هم کاندیداها و هم اعضا مشارکت بسایر جدی و فعالی داشتند. هر کدوم از کاندیدها با ارائه سخنرانی ، برنامه ها و اهدافشون از حضور در جمع هیات امنا را برای اعضا تشریح کردند. در پایان انتخابات هم ، عضو سابق هیات امنا ( خانم میر شمشیرگران ) و کاندیداهایی که موفق به کسب رای مثبت اعضا نشده بودند به آقای مرادی تبریک گفتند.

 

 

 

بنده هم در سخنانی کوتاه از همه تشکر کردم و یادآور شدم که انتخابات تمام شده اما مشارکت در بهبود فرآیندهای مرکز همهیشه بوده و ادامه خواهد داشت. مرکز ادیب بدون اعضاء ، در و دیواری بیش نیست. همه  باید کمک کنیم تا به سهم خودمون در افزایش سطح کیفی و کمی فعالیتها نقش ایفا کنیم. در پایان مراسم و در یک محیط سرشار از دوستی و همدلی ، از حاضران با یه آش بسیار خوشمزه و داغ پذیرایی شد.

 

 

 

ای کاش سیاستمداران کشور هم از این جوانان یاد میگرفتند که چطور با حفظ احترام همدیگه بصورت جدی در انتخابات با هم رقابت کردند و هر کدوم فقط برنامه های خودشون رو گفتند و در پایان هم انگار نه انگار که رقابتی در کار بوده ؛ همه یک دل و یک صدا و همیار هم برای ساختن مرکز ادیبی پویاتر از گذشته.

 

بنده هم ضمن ارج نهادن به تمامی کاندیداها ، انتخاب جناب آقای مرادی رو به ایشون تبریک میگم و امیدوارم در هیات امنای ادیب از نظرات کارشناسی جناب مرادی بهره مند بشیم.

 


نوشته شده در تاريخ جمعه ۱٧ دی ۱۳۸٩ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ