خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست

مقدمات تغییر روش حسابداری شهرداری اصفهان داره فراهم میشه. لایحه ی انجام این مهم برای شورای اسلامی شهر ارسال شده. یکشنبه ی گذشته هم در جمع مدیران ارشد شهرداری ، سخنان مفصلی رو بیان کردم. اهداف ، راهکارها و الزامات این تغییر رو شرح دادم و پاسخگوی پرسشهای همکارانم شدم.


قبل از اینها ، جلساتی رو برای بررسی و تحلیل موضوع با حضور همکارانم در امورمالی برگزار کرده بودم. از هفته ی آینده کار تدوین دستورالعملها و جزوات آموزشی رو شروع خواهم کرد.

میدونم که دوباره دارم ریسک بسیار بزرگی انجام میدم. بعد از سخنرانی روز یکشنبه یکی از معاونین شهرداری که کنارم نشسته بودند آهسته گفتند حجم کار شما خیلی زیاد میشه. پاسخ دادم بله میدونم اما تصمیم گرفتیم این کار مهم و بزرگ رو به انجام برسونیم. علاقه ی خودم برای ورود به کارهای مهم و تاثیر گذار ، همراه بودن با کارکنانی متخصص و متعهد به کار ، اتخاذ یک استراتژی دقیق برای رسیدن به هدف و حمایت تمامی مسئولین عالی رتبه شهرداری از این تغییر ، من و همکارانم رو امیدوارم میکنه که انشاءالله از این میدان جدید کار ، سربلند بیرون خواهیم اومد ؛ انشاءالله

سختی این موضوع زمانی برای مابیشتر میشه که در حین هم تغییر ، باید سیستمهای مکانیزه ی مورد نیاز رو هم طراحی و پیاده سازی کنیم. به امید خدا و با استفاده از تمام ظرفیتهای علمی و انسانی ، حرکت در این مسیر رو شروع کردیم و امیدواریم در آینده ی نزدیک ثمرات این حرکت در مجموعه ی شهرداری نمایان بشه.

 

بعد از ظهر دوشنبه 4 دی جلسه ی هیات امنای مرکز ادیب با موضوع بررسی برنامه های سال 90 مرکز ، تشکیل شد. این یه نقطه ی عطف در طول حیات مرکز بود که برنامه ی کاری سال آینده رو در اختیار داشتیم و میتونستیم جهت حرکت و پیشرفت یک سال آینده رو تعیین کنیم. تصمیمات خیلی خوبی گرفته و بودجه ی مناسبی برای اجرای این برنامه ها اختصاص داده شد. امید داریم که با تلاش و همکاری کادر فهیم مرکز و اعضای پر توانش ، سال آینده شاهد تحرک بیش از پیش مرکز ادیب باشیم.

 


نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٦ بهمن ۱۳۸٩ توسط علیرضا بوژمهرانی

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ