یادداشت 19 تیر 1390

صبح امروز باید برای شرکت در یه جلسه ی اداری به تهران میرفتم. در فرودگاه ساعتی به انتظار نشستم تا اینکه خبر دادند پرواز با 3 ساعت تاخیر انجام خواهد شد! این بدین معنی بود که رفتنم به تهران بی فایده است و به کارم نخواهیم رسید. سفر رو لغو کردم و برگشتم.

برنامه ی صعود به دماوند داره نهایی میشه. احتمالا" امروز در این رابطه تصمیم نهایی در گروه گرفته خواهد شد. برای آمادگی هر چه بیشتر ، شنبه ی هفته ی آینده مجددا" به قله کرکس صعود خواهیم کرد. این برنامه رو در شب برگزار میکنیم و احتمال داره شب رو بالای قله بخوابیم تا بدنمون به حضور در ارتفاع 4000 متری عادت کنه. همچنین احتمال داره در بامداد نیمه ی شعبان ، صعود گروهی کارکنان شهرداری اصفهان به قله کرکسی رو برنامه ریزی کنیم. اگه این برنامه قطعی بشه ،بامداد یکشنبه از قله به پناهگاه برمیگردم و دوباره همراه با همکارانم به قله صعود میکنم.

از دیروز تا حالا عضلات بدنم درد دارند. دیروز روی قله صفه باد خنکی به بدنم خورد که شاید این درد در اثر همون باشه. امیدوارم طی روزهای آینده این مشکل برطرف بشه تا در برنامه ی دماوند خللی بوجود نیاد.

/ 2 نظر / 3 بازدید
oMega2B

سلام، ببخشید چه روزی از ماه از نظر نور ماه برای کوهپیمای شبانه مناسبه؟

oMega2B

با سلام و تشکر؛ به نظرم از هفتم تا 14-15 ماه قمری با توجه به میزان نور و زمان طلوع ماه، زمان مناسبیه! آیا این برداشت درسته؟