کوتاه از انتخابات

اگر چه رودخانه ی زیبای زاینده رود خشک شده است ، اما شهر اصفهان در انبوه پلاکاردها و بنرهای تبلیغاتی دکتر احمدی نژاد ( که اعلام کرده اند از خودشان هیچ ستادی ندارند ) در حال غرق شدن است. بر خلاف دستورالعمل جدید وزارت کشور که نصب پلاکارد و بنر در غیر از محل ستاد کاندیداها را ممنوع کرده است ، در گوشه گوشه ی شهر و به عناوین مختلف ، این تابلوهای بزرگ که بر روی داربست نصب شده اند خودنمایی میکند. تعجبی هم ندارد ؛ دولتی که قوانین مصوب مجلس و مجمع تشخیص مصلحت نظام را به راحتی آب خوردن زیر پا میگذارد و خودش در جایگاه شورای نگهبان ، به تفسیر قانون اساسی میپردازد ، برای دستورالعملهای یکی از وزارتخانه هایش تره هم خورد نخواهد کرد.

جالبترین بنر تبلیغاتی حامیان رئیس جمهور ، دعوت مردم به مشاهده ی مناظره ایشان با مهندس موسی در شامگاه چهارشنبه 13 خرداد ماه بود. روی این بنر نوشته شده است " ببینید و قضاوت کنید ". با توجه به اینکه در این چهار سال ، صدا و سیما رسانه ی خصوصی دولت نهم شده است تنها خدا میداند که حامیان افراطی رئیس دولت نهم چه خوابی برای این مناظره ها دیده اند که از امروز همه را به دیدن آن دعوت میکنند؟! اما این نیز مشکلی نیست. کسی که در باتلاق گیر کرده باشد ، بیش از دیگران دست و پا میزند.

 

دیشب فیلم انتخاباتی دکتر محسن رضایی را دیدم. شاید بتوان به ایشان لقب تنهاترین سردار داد. در این فیلم که بیشتر به زندگی و مبارزات سیاسی دکتر رضایی پرداخته بود یک واقعیت تلخ و دردناک مطرح شد ؛ همانکه چند روز قبل در فیلم آقای موسوی هم بدان پرداخته شد. با اتمام جنگ ، فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی هم به پایان رسید و ارزشها رنگ عوض کردند. چیزهایی که در زمان جنگ ضد ارزش بودند ، تبدیل به ارزش شدند و بالعکس...... ایکاش شرایط بگونه ای میشد که دکتر رضایی در صحنه ی اجرایی کشور بیشتر فعالیت میکردند ( با توصیفی که ایشان در فیلم گفتند به نظر می آید دیگرانی بوده اند که نمی خواستند این اتفاق بیافتد ).

 

جعل و دروغ و تحریف و شکستن حرمتهای اخلاقی کمافی السابق توسط حامیان دولت نهم رواج دارد. خواندن سر مقاله ی روزنامه ی جمهوری اسلامی که در همین ارتباط است خالی از لطف نیست.

 

http://www.ghalamnews.ir/news-17553.aspx

 

امان از این قدرت که وقتی دل آدم رو به حال بیاره ، چه بازیها که از خودش در نمیاره. فرقی هم نمیکنه در چه جناحی باشی. حتی اگر به ظاهر در جمع متدین نماها هم باشی ، قدرت قلقلکت میده و میگه " تو که من رو برای خودت نمیخوای ؛ برا اجرای عدالت میخوای . پس تا آخرین نفس به مبارزه ادامه بده ".

این مبارزه تا آخرین نفس هم از اون حرفهای جالبه. میدونید معنیش چیه؟ معنیش اینه که اگه مردم به ما رای دادند که چه بهتر. اما اگه رای ندادند ، بخاطر احساس تکلیف شرعی که داریم ، تا آخرین نفس اونچنان برخوردی با دولت منتخب مردم بکنیم که همه از اینکه ما انتخاب نشدیم پشیمون بشند.

 

 

/ 0 نظر / 3 بازدید