یادداشت 6 خرداد 1391

بنا بود جمعه ی گذشته همراه با همکارانم برم برای صعود به قله کلّار ( بروجن ) اما بدلیل درگذشت عموی همسرم و شرکت در مراسم ختم اون مرحوم ، اونقدر تالم روحی پیدا کردیم که دیگه انگیزه و توانی برای کوهپیمایی در من باقی نموند. مرحوم پدرم من رو علیرضا خطاب میکرد اما در خانواده ی همسرم به من مگن علی آقا. اما دو نفر در این فامیل بودند که بخاطر نهایت لطف و مهربونی که داشتند به من علی جون میگفتند ؛ یکی پدر و دیگری عموی همسرم. متاسفانه جسم هر دوی این بزرگواران میهمان خاک شد اما یاد هر دو تا آخر عمر در گوشه ی قلبم جاودانه خواهد بود. داغ این عزیزان ، غم از دست دادن پدر رو برام تداعی کرد...... روح همشون شاد و انشاءالله در سرای باقی میهمان سفره خاص معنوی سالار شهیدان باشند.

مصاحبه ی اخیر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بیش از اینکه از منظر ورزشی قابل توجه باشه ، حکایت از این داره که قانون در این کشور یعنی کشک. وقتی آقای رویانیان بعنوان یک نظامی عالی رتبه و یک مقام دولتی ، پشت تریبون قرار میگیره و خیلی راحت میگه به عنوان مدیر عامل باشگاه قانون سقف قراردادها رو رعایت نمیکنه و برای جذب بازیکنان خوب ریخت و پاش !!!!! خواهد کرد دیگه چه انتظاری از بقیه است؟

در اینکه قانون تعیین سقف برای قرارداد بازیکنان غیر منطقی است شکی نیست. در اینکه پولهای رد و بدل شده در فوتبال ایران حساب و کتاب نداره و بخاطر دلال بازی ارقام بالا رفته شکی نیست. اما چاره ی کار ، اصلاح ساز و کارها و قوانین است و نه عمل کردن بر خلاف قانون. ضمنا" باید به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت : برادر جان ، دست شما توی جیب ملت است. هر وقت دست توی جیب خودت کردی ، شاید اجازه داشته باشی ریخت و پاش کنی ( که حتی در اون زمان هم این رویکرد ، عاقلانه نیست ).

/ 3 نظر / 2 بازدید
جواد

با عرض سلام خدمت برادر گرامی آقای مهرانی، درگذشت عموی عزیز همسرتون را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم. رحمت حق بر ایشان. پیروزی سپاهان را نیز به شما و سایر طرفداران این تیم با مدیریت تبریک میگویم. گر چه یه جورایی طرفدار استقلال هستم ولی بالاتر از اون طرفدار بازی خوب هستم. امیدوارم که اینباراین تیم بسیار خوب اصفهانی بتونه جام آسیا رو به ایران بیاره. صحبتهای جالبی رو پسرم از هیات مدیره سپاهان در مورد ورزشگاه نقش جهان نقل میکرد. بهش گفتم که از شما خواهم پرسید. سوال اینه که چرا اجازه ساخت/گسترش این ورزشگاه رو به اونها نمیدن؟ خداوند یار و یاور شما. ملتمس دعای خیر شما در این ماه مبارک و عزیز، جواد

نداف پور

زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست هر كسي نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه كه مردم بسپارند به ياد ... با سلام به شما و خانواده محترم تسلیت می گویم . انشا الله غم آخرتان باشد.

پیمان

سلام جناب مهرانی توی این گروه اونقدر بهم وابسته شدیم که هیچکدوم طاقت شنیدن کوچکترین ناراحتی همنوردمون را نداریم چه برسه به غم ازدست دادن یه عزیز....ما رو در غم خود شریک بدونید و به خانواده محترم تسلیت بگید.خداوندروح آن مرحوم را قرین رحمت خودش بکنه...آمین