راه اندازی کمان آسمانی از 16 امرداد

فضای اختصاص یافته ی قبلی به کمان آسمانی ، از طریق شهرداری اصفهان تامین شده بود. به دلایل مختلف تصمیم گرفتم استقلال عمل این سایت رو بیشتر کنم. البته مسئولین و مقامات محترم شهرداری اصفهان کمافی السابق و با روشهای مختلف ، از فعالیتهای مرتبط با رویت هلال در شهر اصفهان حمایت میکنند.

 

کار جمع آوری اطلاعات هم داره آروم آروم پیش میره. با مسئولین محترم سایتهای اطلاع رسانی رویت هلال داخل کشور صحبتها و مکاتباتی داشتم تا هماهنگی بیشتری در این رابطه انجام بشه. امیدوارم با دریافت پاسخ برخی از این مکاتبات ، از این مرحله هم بتونیم با سرعت عبور کنیم.

 

فکر میکنم اگر مشکل خاصی پیش نیاد از روز شنبه 16 امرداد ، کمان آسمانی دوباره فعال بشه. سالروز تولد کمان آسمانی 24 امرداد 1381 بود. دوست داشتم راه اندازی مجددش هم در 24 امرداد باشه اما با توجه به در پیش بودن ماه رمضان ، قدری اینکار رو زودتر انجام میدم. ظرف دو سه روز آینده ، اطلاعات قبلی سایت ، به فضای جدید منتقل میشه. ممکنه در این راستا ، یکی دو روزی اختلالاتی در دسترسی به اطلاعات قبلی بوجود بیاد اما این موضوع موقتی است و خیلی زود برطرف خواهد شد.

 

انشاءالله در طول ماه رمضان در مورد چگونگی جمع آوری و دریافت اطلاعات رصدهای آینده ، با همکاران و دوستان گرامی گفتگو میکنیم.

/ 3 نظر / 7 بازدید
مهدی رحیمی

راه اندازی سایت کمان آسمانی را صمیمانه تبریک عرض میکنم و برای شما آرزوی موفقیت و بهروزی دارم .

رضا

سلام بنده نیز تبریک میگم و بسیار خوشحالم . من تازه از سفر برگشتم تلاش میکنم تا به قولی که در جمع آوری گزرشات به شما دادم بتونم به موقع عمل کنم. با تشکر

مریم دانشور

سلام بی صبرانه منتظر راه انداری سایت هستم برای اتمام تحقیقاتم شدیداَ به داده های شما نیازدارم با تشکر فراوان