یک سال همراهی با گروه کوهنوردی جناب آقای امانی

دیروز اولین سالگرد همراهی بنده با گروه کوهنوردی جناب آقای امانی بود. یک سال پیش در چنین روزی همراه با جناب امانی و سایر دوستان ، با عبور از مسیر شیر به قله صفه رفتیم. در طول این یک سال با افراد مختلفی در این گروه آشنا شدم. عضویت در این گروه برام باعث افتخار شده چرا که موضوع اصلی در این جمع ویژه فقط کوهنوردی و یا تکنیک نیست.

رفتار دوستانه ، اخلاق نیکو ، رعایت موازین فرهنگی و اجتماعی و منش پهلوانانه ی اعضای گروه ، مهمترین عواملی هستند که در طول این یکسال ذهن و توجه من متوجه اونها شده و سعی کردم بقدر بضاعت ناچیز خودم ، از این همه صفات نیکو درس بگیرم.

خداوند متعال رو شاکرم که چنین موهبت و نعمتی رو به این بنده ی کمترین عطا فرموده است. از درگاه ایزد منان برای تمامی همنوردان گرامی و خانواده محترم آنان ، موفقیت و بهروزی و سلامتی رو مسئلت میکنم.

/ 2 نظر / 3 بازدید
پیمان

سلام جناب مهرانی بعنوان عضو کوچکی از این گروه برخودواجب میدانم از اینهمه لطف و بذل توجه جنابعالی تشکرکنم.من نیز به داشتن همنوردی چون شما ودیگراعضای گروه افتخارمیکنم.موفق باشید

سیاوش امانی

بسمه تعالی سلام باعث افتخار اینجانب و همنوردان عزیز این گروه بوده که با حضرتعالی آشنا و همنورد شده ایم انشائ الله سالم و سلامت باشید ..