یادداشت 6 اردیبهشت 1391

صبح امروز کار ساخت اسکلت فلزی گلخونه ی حیاط رو انجام دادیم و 17.5 متر مربع فضا برای اینکار ایجاد شد. وجود 4 تیر افقی ضمن اینکه به استقامت سازه کمک کرده باعث میشه اولا" بتونیم خیلی راحت فضای درونی رو در صورت نیاز به سه قسمت با کاربریهای مختلف تقسیم کنیم و ثانیا" از این تیرها برای آویزون کردن گلهای آویز استفاده بشه. با چند تکه آهن اضافه که از قبل توی حیاط داشتیم و برای گلهای پیچک استفاده میشد ، چهار پنجره هم برای گلخونه ساختیم. اوایل هفته ی آینده چوبهایی که برای نگهداری بهتر پوشش سقف استفاده میشه و نمای بهتری هم به سازه میده رو تهیه میکنم. امیدوارم تا پایان هفته ی آینده بتونم بقیه ی کارها رو هم تموم کنم.

بازی شب گذشته ی بارسلونا ناامید کننده بود. روش خاص بازی این تیم که پاسهای بسیار زیاد و سریع است تا چندی پیش برگ برنده ی بارسونا بود اما در چند بازی اخیر ، تیمها روش مقابله با این نوع بازی رو یاد گرفتند و با دفاع چند لایه و مطلق ، باعث میشن بازیکنان بارسا عملا" دچار خستگی و افت بدنی بشن تا در ضد حمله ها بشه تیر خلاص رو به بارسا زد ؛ کاری که چلسی 10 نفره دیشب با بارسا کرد و باعث حذف این تیم بزرگ شد. در بازی دیشب بیش از 72% مالکیت توپ برای بارسا بود اما بنده کسی نیست که توپ و میدان رو در اختیار داشته باشه! برنده ی کسیه که گل بزنه. احتمالا" دوران گواردیولا در بارسا و افسانه ی پاسهای سریع و متعدد بازیکنان بارسا داره به پایان خودش میرسه.

بعد از ظهر امروز با حدود 36 نفر از همکاران به کوه رفتیم. هوا بسیار عالی بود. بدلیل احتمال بارش باران و رعد و برق ، مسیر سبکی رو طی کردیم.

/ 0 نظر / 16 بازدید