انا لله و انا الیه راجعون

آرام بخواب پدر.....

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد رحیمی

آقاي مهراني فقدان پدر بزرگوارتان را تسلیت میگم. روحش شاد به هیچ باغ نبود آن درخت مانندش که تند باد اجل بی دریغ برکندش به لطف خویش خدایا روان او خوش دار بدان حیات بکن زین حیات خرسندش (سعدي)

مهدي رحيمي

جناب آقاي مهراني مصيبت وارده را به حضرتعالي و خانواده ي محترمتان تسليت و تعزيت عرض نموده و بقاي عمر بازماندگان را از درگاه ايزد متعال خواهان و خواستارم .

علی فروغی

سلام. من هم تسلیت عرض می کنم. رفتن از این دنیا ظاهری تلخ و سخت داره اما برای کسانی که در زندگی برای رسیدن به سعادت تلاش کردند لحظه رسیدن به آرزوهاست. امیدوارم خداوند به شما و خانواده محترمتون صبر و به پدر بزرگوارتون رحمت و مغفرت عطا کنه.

علی ابراهيبمي سراجي

سلام به واقع از شنيدن اين خب خيلي متأسف شدم. اين مصيبت را به شما و خانواده‌ي محترم تسليت عرض مي‌كنم. انشالله غم آخرتان باشد و هرچه خاك اين بزگار است بقاي عمر جنابعالي باشد.

ساغر بهادرانی

آقای مهرانی درگذشت ژدر بزرگوارتان را به شما وخانواده محترمتان تسلیت عرض می کنم .واز خداوندمتعال برای آن بزرگوار طلب مغفرت وآمرزش مسئلت می کنم.

با سلام آقای بوژ مهرانی درگذشت پدر بزرگوارتان را به شما وخانواده محترمتان تسلیت عرض می کنم و طلب آمرزش و مغفرت را از درگاه ایزد منان برای حضرت ایشان آرزومندم.

علی پزشکی

سلام آقای مهرانی. واقعا یکه خوردم. آخه مگه شما نگفته بودید که حالشون بهتر شده؟ واقعا متاسف شدم. اين رنج بزرگ را به شما و خانواده‌ي محترم تان تسليت عرض مي‌كنم.

کامبیز خالقی

مصيبت وارده را به حضرتعالي و خانواده ي محترمتان تسليت و تعزيت عرض نموده و بقاي عمر بازماندگان را از درگاه ايزد منان خواستارم.

سعید حجت پناه

با یاد تمامی عزیزان از دست رفته مصیبت وارده را به شما و خانواده ی محترمتان تسلیت عرض می نمایم . از خداوند منان طول عمر بازماندگان و شادی روح آن مرحوم را خواستارم. البته از بابت دیرکرد عذر خواهی می کنم متاسفانه بسیار دیر مطلع شدم. با احترام

علیرضا مهرانی

دوست گرامی آقای حجت پناه. با سلام. از ابراز لطف شما بسیار ممنونم. خداوند تمامی اسیران خاک را مورد رحمت و تمامی بندگانش را مورد مغفرت قرار دهد انشا,الله