انتخابات ( قرعه کشی )

یه طنزی در تلویزیون پخش شده بود که در عین سادگی ، هم خنده دار بود و هم پر معنا. در این طنز ، بازیگر تفعلی به حافظ میزد و وقتی دیوان را میگشود و غزل رو میدید ، میگفت این خوب نیست!!! چند صفحه رو رد میکرد و یه غزل دیگه رو پیدا میکرد و میگفت : آهههههههههان . این خوبه!!!

 

امروز ما یه انتخابات کوچیک توی حوزه ی خودمون داشتیم. برای مسافرت به شمال و مشهد باید دو نفر رو معرفی میکردیم. به یکی از همکارا گفتم که اسامی داوطلبین رو یادداشت کنند و بیارن تا قرعه کشی کنیم. اسامی که آماده شد اونها رو روی کاغذهای جداگانه نوشته و پیچیدند و آوردند توی اطاقم. به ایشون گفتم خودتون به نمایندگی از طرف بقیه ، دو قرعه رو بردارین. دو تا رو  برداشتن. اما وقتی اسمها رو دیدم گفتم این یکیش خوب نیست؛ یکی دیگه بردارین!! دومی هم که برداشته شد گفتم این هم خوب نیست ؛ یکی دیگه بردارین. ایشون گفت : آقای مهرانی میشه بگین تمایل دارین کیا برن مسافرت؟ گفتم : هر چی قرعه تعیین کنه!! خلاصه سومین قرعه مناسب بود و قسمتشون شد تا همراه با اون همکار اولی بروند مسافرت!!

 

به این میگن یه انتخابات آزاد ، با رعایت تمامی اصول دموکراسی

/ 3 نظر / 3 بازدید
فائزه

آقای مهرانی لطفا نام چند سایت در مورد عکاسی را بیان کنید .

علیرضا بوژمهرانی

سلام بر فائزه سایت http://www.photoir.com و سایت http://www.akkasee.com دو سایت عکاسی داخلی هستند. یه سایت خارجی هم هست که عکسهای اعضای خودش رو ( که خیلی هم زیاد هستند ) مرتب در معرض نمایش قرار میده ( اونقدر اینکار بسرعت انجام میشه که بعضی وقتها تا بیای یه عکس رو ببینی ، دو تا عکس جدید اضافه شده ). بیش از 95 درصد عکسهای این سایت مشکلی ندارند و دیدن عکسهاش مثل یه کلاس درس میمونه اما بخاطر همون 5 درصد باقی مونده ، این سایت فیلتر شده