یادداشت 19 تیر 1394

صبح امروز به همراه اعضای خانواده و جمعی از دوستان همنورد در راهپیمایی روز قدس شرکت کردیم. ما در اولین دقایق آغاز مراسم به همراه هیاتهای ورزشی رشته های مختلف از خیابان سپه وارد میدان امام شدیم که هنوز جمعیت زیادی در اون وجود نداشت اما به تدریج بر تعداد شرکت کنندگان در مراسم افزوده میشد.

 

 

 

امروز سری هم به دو گلخونه زدیم تا مقدار گل فصل بگیریم.

 

 

اواخر بهمن ماه در یکی از گلخونه­ها ، دو تاتوله سگ بسیار زیاد و دوست داشتنی دیده بودم. امروز که دوباره به همون گلخونه مراجعه کردیم ، دیدیم ماشاءالله اون توله سگها بزرگ شدن برا خودشون!! به استقبال ما اومدند و برامون دم تکون میدادند.

 

 

 

 

امروز گلهای جدیدی خریدیم تا نمای گلخونه بهتر بشه.

 

یه مدل فلفل تزئینی به نام فلفل گیلاسی. این اسم بخاطر رنگ و شکل فلفلها انتخاب شده. این رنگ به تریج سفید و بعد به زرد و نارنجی و قرمز تبدیل میشه.

 

 

 

دو مدل تاج خروس در 8 رنگ

 

گل کوکب در 5 رنگ

 

با اتمام شبهای قدر ، مرتب در معرض این سوال قرار میگیرم که عید فطر جمعه است یا شنبه؟!

گویا صبر مردم با تموم شدن شبهای قدر تموم میشه و در انتظار فرا رسیدن عید فطر هستند. در این مورد انشاءالله فردا یه مطلب کامل رو خواهم نوشت.

 

تا فردا

/ 3 نظر / 123 بازدید
آماده ایم آماده!

سلام. نه اینکه فکرکنید از مهمانی خدا خسته شده ایما!! خیلی به عید فطر علاقه داریم! قربونتون زودتر یه فکری بکنید ماهو ببینید! راستی امسال 27 روزه یا 28 روز؟؟؟؟!

صبح امید

سلام . به به از این گلها ... این گلهای تاج خروس خیلی قشنگ هستن . آیا فقط مخصوص فصل تابستون هست ؟

عضو مجمع

بیچاره جامعه کوهنوردی که سرنوشت این ورزش تواستان به شما دادند که مزورانه عباسی را پشت پرده نگه داشتیید به ااقایان توصیه کردم که کسی که دراول با باندبازی و رای جمع کردن پشت پرده برسرکارایدتاروز اخرکارش چنین خواهد بود ....خود کرده را تدبیر نیست . خوب جامعه کوهنوردی هم زرنگه ناگفته نماندبا دادن این امتیاز به شما هدفی رادنبال میکرده که اینهمه کاندید به دستور اونها کنارکشیدند اخه کسی شمارانمیشناخت مواضب باشید مغرور نشید که به چشم بهم زدنی.