یادداشت 25 بهمن 1390 - تسلیت به همنوردان کاشانی

همون روز که گروه ما از مسیر کشه صعود زمستانه به قله کرکس رو انجام داد ، گروه کوهنوردان کاشان تلاش داشتند از مسیر اوره به قله کرکس صعود کنند که متاسفانه با حادثه شکست برف ( بهمن ) مواجه شده و 5 نفر از اعضای این گروه 10 نفره در زیر برف مدفون و کشته شدند. تاکنون جسد دو کوهنورد ( مرحوم ابراهیم علیجانزاده و مرحوم مهدی صباغی ) پیدا شده و جستجو برای یافتن بقیه مفقودین ادامه داره. از طرف خود و دیگر اعضای گروه کوهنوردی و سنگنوردی کارکنان شهرداری اصفهان وقوع این حادثه رو به جامعه کوهنوردی ایران تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان محترم اونها صبر و بردباری مسئلت میکنم ؛ روحشان شاد و نامشان در کوههای بلند ایران پرطنین باد

/ 2 نظر / 3 بازدید
میثم

شاید مرا دیگر نشناسی، شاید مرا به یاد نیاوری، اما من تورا خوب می شناسم. ما همسایه شما بودیم شما همسایه ما و همه مان همسایه خدا. یادم می آید گاهی وقت ها می رفتی زیر بال فرشته ها قایم می شدی. و من همه آسمان را دنبالت می گشتم؛ تو می خندیدی و من پشت خنده ها پیدایت می کردم. خوب یادم هست که آن روزها عاشق آفتاب بودی. توی دستت همیشه قاچی از خورشید بود. نور از لای انگشت های نازکت می چکید. راه که می رفتی ردَی از روشنی روی کهکشان می ماند. یادت می آید؟ گاهی شیطنت می کردیم و می رفتیم سراغ شیطان. تو گلی بهشتی به سمتش پرت می کردی و او کفرش در می آمد. اما زورش به ما نمی رسید. فقط می گفت: همین که پایتان به زمین برسد،میدانم چطور از راه به درتان کنم. تو شلوغ بودی، آرام و قرار نداشتی. آسمان را روی سرت می گذاشتی و شب تا صبح از این ستاره به ان ستاره می پریدی و صبح که می شد در آغوش نور به خواب می رفتی. اما همیشه خواب زمین را می دیدی.

میثم

آرزویی رویاهای تو را قلقلک می داد. دلت می خواست به دنیا بیایی و همیشه این را به خدا می گفتی. و آن قدر گفتی و گفتی تا خدا به دنیایت آورد. من هم همین کار را کردم، بچه های دیگر هم؛ ما به دنیا آمدیم و همه چیز تمام شد. تو اسم مرا از یاد بردی و من اسم تورا. ما دیگر نه همسایه هم بودیم نه همسایه خدا.ما گم شدیم وخدا را گم کردیم... دوست من، هم بازی بهشتی ام! نمی دانی چقدر دلم برایت تنگ شده، هنوزآخرین جمله خدا توی گوشم زنگ می زند: از قلب کوچک تو تا من یک راه مستقیم است،اگرگم شدی از این راه بیا. بلند شو. از دلت شروع کن. شاید دوباره همدیگر را پیداکنیم..