فوتبال ، انتخابات ، نزدیکان

پیروزی قاطع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در رقابت برگشت جام حذفی در مقابل تیم راه آهن تهران ( با نتیجه ی 5 بر 1 ) نه تنها باعث قهرمانی این تیم قدرتمند اصفهانی شد ، بلکه باعث گردید دیگر تیم اصفهان ( سپاهان ) که در رقابتهای لیگ برتر به رتبه چهارم رسیده بود هم سهمیه ی آسیایی بگیره. اصفهان امروز با یه تیر دو نشون زد.

تیم ذوب آهن به راستی قدرتمندترین تیم فوتبال باشگاههای ایران در فصل جاری بود. در رقابتهای لیگ فقط 18 دقیقه کم آورد و با امتیازی برابر با استقلال به نایب قهرمانی رسید و در رقابت جام حذفی هم مقتدرانه قهرمان شد. به بازیکنان ، مسئولین و سرمربی بومی این تیم صمیمانه تبریک میگم.

 

یه برداشت سیاسی هم میشه از نتیجه جام حذفی کرد نیشخند. از بین تیمهای سرخ پوش پرسپولیس و فولاد خوزستان ، زردپوش سپاهان و راه آهن و آبی پوش استقلال و صبا باطری ، این سبزپوشان ذوب آهن بودند که قهرمان شدند و زرد پوشان سپاهانی رو هم به جام باشگاههای آسیا بردند. معنا و مفهموم این رنگها در انتخابات این میشه که مهندس میر حسین موسوی ( سبز ) در انتخابات ریاست جمهوری دهم پیروز میشه و حجت الاسلام کروبی ( زرد ) رو هم به دور دوم میبره  چشمکخوشمزهخنده( جدی نگیرین. محض شوخی بود )

 

امروز پس از حدود 18 سال زندگی مشترک برای من و پس از 14 سال از تولد فرزندانمان ، برای اولین بار همسرم در کنار من و بچه ها نبود. ایشون به همراه تعدادی از هم دوره ای ها و دوستانشون به اردوی یک روزه گلابگیری کاشان رفته اند. تا بحال هیچ مسافرتی رو بدون ما نرفته بودند. بچه ها هم به این موضوع عادت ندارند. با اینکه بخاطر امتحانات آخر سال بچه ها ، امروز وقتمون کاملا" پر بود و سرگرم بودیم اما جای خالی ایشون در جای جای خونه و در همه ی لحظات حس میشد و فضا رو برامون دلتنگ کرده بود. چشم انتظاری در بچه ها لحظه به لحظه داره بیشتر میشه.

بعضی وقتها آدمها به در کنار هم بودن اونقدر عادت میکنند و این موضوع براشون عادی میشه که ارزش واقعی همدیگه رو از یاد میبرند. کمی دوری ( البته فقط کمی ) میتونه به ما یادآور خیلی چیزها باشه

/ 0 نظر / 2 بازدید