پدر ، ادیب امروز

صبح برادرم تماس گرفت. وقتی در اول صبح تماس میگیرد میدانم موضوع خاصی پیش آمده است. پرسید در ارتباط با پدر مساله ای داری یا موضوع جدیدی که در ارتباط با او باشد مطرح شده؟

پرسیدم : برای چه میپرسی؟

گفت : خواب دیدم پدر در جایی نشسته است و تو در پایین پای او بسیار گریه میکنی و من هم پشت سر تو هستم و ناراحتم. حس میکردم در باره ی بزرگداشت و دفاع از پدر کوتاهی کردیم و او به همین دلیل از ما ( و بخصوص تو ) گله مند بود و برای همین گریه میکردیم.....

گفتم : در منزل و در محلی که نماز میخوانم ، عکس پدر در مقابلم است و همیشه او را یاد میکنم. این روزها دلتنگش شده ام. راهم دور است و نمیتوانم مرتب بر سر مزارش حاضر شوم ؛ اما همیشه جلوی چشم من است.

 

 

یادی از گذشته......

 

 

خدا حافظی کردیم و من باز بفکر فرو رفتم. باید کاری را از طرف پدر انجام میدادم که موعد آن فرا رسیده بود. اینکار را انجام دادم. امشب هم باید نماز مخصوص والدین را برایش بخوانم . امید که از ما راضی باشد.....

 

 

ایمیلی از آقای کیان کیانی دریافت کردم که خستگی گفتگوهای این روزها را یکجا از تنم بیرون برد. جناب کیانی به تازگی به عضویت کمیته علمی مرکز آموزش نجوم ادیب درآمدند. ایشان امروز خبر دادند که وبلاگی بنام " ادیب امروز " راه اندازی کرده اند و در نظر دارند پروژه های علمی اعضای مرکز را در آن معرفی نمایند. اسم این وبلاگ ، با ظرافت و هنرمندی زیادی انتخاب شده است و مقدار زیادی انرژی مثبت در دوستداران مرکز ادیب بوجود می آورد.

 

لازم است به جناب آقای کیانی به جهت این ابتکار ارزشمند تبریک عرض کرده و دست مریزاد بگویم. دوستان علاقمند میتوانند برای مشاهده ی این وبلاگ به نشانی اینترنتی زیر مراجعه کنند :


http://adibtoday.blogspot.com/

 

و ایمیل آقای کیانی که از طریق آن آماده دریافت پروژه های علمی اعضای ادیب هستند :

 

 

kiankiani1@yahoo.com

 

/ 0 نظر / 4 بازدید