یادداشت 1

عصر دیروز برنامه ای رو میدیدم مربوط به شبکه جام جم صدا و سیما که برای ایرانیان و فارسی زبانان خارج از کشور پخش میشه. در برنامه های این شبکه تمامی مجریان (زن و مرد) لباسهایی با رنگهای شاد ، زنده و زیبا به تن دارند و در دکور برنامه ها از همین رنگها استفاده شده. در برنامه دیروز موسیقی سنتی و همنوازی دلنشین سه تار و پیانو بصورت زنده پخش شد و بر خلاف برنامه های درون مرزی ، سازها هم به نمایش گذاشته شد.


والله چی بگم از این دو رنگیها و استانداردهای دوگانه که آدم رو به شدت در مورد حقانیت چیزی که داره مطرح میشه به تردید میندازه.


مسئولین محترم صداو سیما ! اگه پخش تصویر سازها ایرادی نداره پس این کارها چیه که در برنامه های درون مرزی انجام میدن و ساز نوازنده رو پشت یه عالمه دکور مخفی میکنید تا مبادا چشمان ما با دیدن اونها ناپاک بشه (گوشمون اگه صدای ساز رو بشنود ایرادی نداره اما چشممون نباید قیافه ی ساز رو ببینه!!!)؟؟!! اگر هم پخش این تصاویر ایراد داره پس چرا برای ایرانیان خارج از کشور و دیگر فارسی زبانان پخش میکنید؟!! با اینکارها میخواین به مردم داخل کشور بگین خیلی متشرع هستین یا میخواین به اون طرف آبی ها بگین خیلی امروزی تشریف دارین؟؟!!


اگر میخواین به این روشهای دوگانه ادامه بدین ، خدا وکیلی دیگه در مورد دین و دین مداری هیچی نگین چون مردم وقتی رفتارهای دوگانه ی شما رو میبینند نه تنها اعتمادی به گفتار شما نخواهند داشت بلکه از اون چیزی که شما طرفداری کنید رویگردان هم میشن.


اگر کاری که میکنید درسته و به درست بودنش ایمان دارید پس محکم و استوار روی حرف و عملتون بایستید ، پا پس نکشید ، دو رویی نداشته باشید و برای درون و بیرون کشور یک مدل عمل کنید. اگر هم کار شما خیلی پایه ی محکم و استواری نداره ، بی جهت خودتون و سیستم رو در معرض انتقادات بی پاسخ قرار ندین.

/ 0 نظر / 89 بازدید