پریروز تحت یه فشار روحی بدی قرار داشتم. قدری از وضعیتی که در اون قرار گرفتم ناراحت بودم ؛ احساس میکردم دست تنها هستم و در این مشکل کسی نیست که از من حمایت کنه و کمک حالم باشه. دیروز بعد از ظهر یه پیام کاملا" صریح و روشن از آسمون به من دادند که " اولا ما بودیم که در همه احوال امورات تو رو سر و سامان دادیم ثانیا در این مورد اخیر هم خودمون پشت و پناهتیم ثالثا آیا شده که از ما چیزی خواسته باشی و ما دریغ کرده باشیم؟ ......"

دیروز اونقدر شرمنده افکار پریروزم بودم که بی اختیار اشکم سرازیر شد. دیشب هم مثل همه ی این شبها ، کلیپ "مهر و ماه" رو برای خودم به نمایش گذاشتم. از دیدن این کلیپ سیر نمیشم. حال و هوای دیروز باعث شد که نمایش دیشب این کلیپ برام تماشائی تر بشه.

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
سحر

سلام دوست عزیز، اگه میخوای چیزی شبیه تبلیغات Google اما به فارسی توی وبلاگت بگذاری و از این راه هم درآمد داشته باشی و هم سایتت یا هر چیز دیگه ای را در بقیه سایتها معرفی کنی تا بازدیدکننده هات زیاد بشن، یه سری به سایت ads.blogabzar.com بزن. کافیه وبلاگت در روز بیشتر از 10 بازذدیدکننده داشته باشه. یادت نره بعد از ورود به سیستم، کد HTML شون را توی سایتت بگذاری تا برات اعتبار تولید کنه. وگرنه بعد از چند روز اعتبارت تموم میشه و آگهی هات دیگه پخش نمیشن. اگه هم بلد نیستی این کار را بکنی میتونی قالب وبلاگت را براشون میل کنی تا خودشون برات انجام بدن - فعلا که خوب راه می آن :) فقط لطفا موقع ثبت نام، در قسمت نام معرف بنویس: sahar1986 یه سری بشون بزن و امکاناتشون را ببین. ضرر نداره :) قربانت سحر