ماه دل خون

ادامه ی کار با طناب ، برنامه ی امروز کوهنوردیم بود. در ابتدا از یه مسیر با شیب تند با سنگنوردی بالا رفتم و البته طناب حمایت هم به من متصل بود. برای همین هم دل و جرات پیدا کرده بودم اساسی !!! وقتی نگران افتادن نباشی و بدونی یه نفر اون بالا هست که محکم چسبیده به طناب حمایتی تو ، اون وقت مثل رقص باله جست میزنی و با لا میری!!

از شوخی گذشته ، علیرغم این اطمینان خاطر ، مسیر رو با دقت بالا رفتم. بعد نوبت به فرود از ارتفاع 25 متری بود. در جلسه ی قبلی ، این فرود همراه با مربی بود. اینبار مربی همراه نبود ولی یه طناب حمایت به دور سینه ی ما بسته شده بود و طناب فرود هم دو رشته ای شد. سری قبلی که با یه رشته طناب پایین اومدم ، سرعت فرود رو باید کنترل میکردم و از این بایت کمی به دستام فشار وارد شد اما دو رشته ای شدن طناب و افزایش اصطکاک بین این طنابها باعث شد که سرعت فرود کاهش پیدا کنه و نرم و راحت بیام پایین و اونقدر از این پایین اومدن لذت بردم که دوباره جستی زدم و از صخره ها بالا رفتم و یه بار دیگه هم پایین اومدم.

 

موقع برگشتن ، هوا تاریک شده بود. یکی از همراهان ( که مثل من به نجوم علاقه داره ) به من گفت دست چپ رو نگاه کن..

 

ماه با رنگی قرمز و نارنجی در حال طلوع بود....

 

 

 

 

/ 3 نظر / 3 بازدید
یک دوست

سلام با بخشهایی از کتاب "فرزندان راهی دیگر" به روزم. خوشحال میشوم از نظرات ارزنده شما بهره مند شوم.

یک دوست

عکسهای فوق العاده ای بود ممنون

محمد رحیمی

یه ویژه گی خوب در شما همین پشت کار و پیله بودن[لبخند] شما در برخی کار ها است ! امیدوارم راهی که انتخاب کرده اید را با جدیت ادامه بدهید. جالب بودم برام که پس از این مدت کوه نوردی تونستین صخره نوردی کنین و با طناب هم کار کنین