انتخابات مرکز آموزش نجوم ادیب

طبق اساسنامه مرکز آموزش نجوم ادیب ، یکی از اعضای مرکز با برگزاری انتخابات و با رای مستقیم اعضاء ، برای مدت یک سال به عضویت هیات امنای مرکز برگزیده میشود. این مهم به جهت مشارکت هر چه بیشتر اعضاء در برنامه ریزیها و تصمیم سازیهای مرکز ، در اساسنامه آورده شده است. امشب ، پس از فراهم نمودن مقدمات لازم ، انتخابات مورد اشاره برگزار گردید و از بین پنج نفری که خود را برای عضویت در هیات امنا کاندید کرده بودند ، سرکار خانم میر شمشیرگران با کسب 60% آراء ماخوذه ، برای یک سال به عنوان نماینده منتخب اعضا ، به عضویت هیات امنا درآمدند.

 

 

در اقدامی دیگر ، با موافقت معاون محترم فرهنگی و اجتماعی شهردار اصفهان ، جناب آقای کیانی نیز به جمع اعضای کمیته ی علمی مرکز پیوستند. هم جناب آقای کیانی و هم سرکار خانم میر شمشیرگران از اعضای با سابقه ، فعال و صاحب نظر مرکز هستند و انشاءالله خواهند توانست در پیشبرد اهداف مرکز موثر واقع شوند.

 

 

صمیمانه ترین تبریکات خود را به هر دوی این عزیزان تقدیم کرده و برایشان آرزوی موفقیت و بهروزی دارم. همچنین لازم است از تمام دوستانی که با کاندید شدن در انتخابات ، بر گرمی آن افزودند و نیز از اعضای محترم مرکز که با شرکت در انتخابات ، این امر مهم را به سرانجام رساندند ، خالصانه تشکر و سپاسگزاری نمایم. امید آنکه در تمام فعالیتهای مرکز ، شاهد حضور فعال ، با نشاط و تاثیرگذار همه ی شما باشیم.

/ 0 نظر / 3 بازدید