امید .... انتظار

 

 

در پاسخ به دوستی که در مورد یادداشت " لزوم حفظ آرامش " پیام خصوصی فرستاده بودند باید عرض کنم من متوجه احساس شما هستم و در واقع احساس مشترکی با شما دارم. اما باید به این نکته هم توجه کرد که با مخلوط شدن اعتراض مردمی به روند برگزاری انتخابات ، با اغتشاشات غیر قابل دفاع گروهی از مغرضین ، عده ای بهانه پیدا میکنند که با هر دو طیف ، به یک نوع برخورد کنند و هم به مردم و هم به اغتشاشگران لقب اوباش بدهند. همانگونه که امشب از قول مقام معظم رهبری نقل شد این جدا کردن حساب مردم از اغتشاشگران باید انجام بشود و البته از طرف دیگر ، این تفکیک مانع ادامه ی پیگیری مطالبات مردم نخواهد بود. پیگیری مطالبات در آرامش ( آن هم با این خیل جمعیت معترضین ) قطعا" موثرتر و مفیدتر از وضعیت کنونی است.

شرط این موضوع ، همراهی بیشتر مسئولین محترم وزارت کشور است. مقام معظم رهبری امشب فرمودند که هواداران هر دو گروه از کاندیداها ، از مردم هستند. طبق قانون اساسی ، مردم حق دارند به اظهار نظر مسالمت آمیز بپردازند. امیدوارم وزارت محترم کشور با صدور مجوز برای اجتماعات مسالمت آمیز ، راه را بر فتنه جویان سد کند.

/ 3 نظر / 2 بازدید
علیرضا مهرانی

سلام به دوستی که مجددا" پیام خصوصی گذاشتند. تعجب نکنید. من هم این حرفها رو باور نکردم. یادداشت " پایان انتخابات " رو با دقت بخونید حرفها و نظراتم رو اونجا بطور کامل گفتم موفق باشید

هم وطن

می خواستم برای مطلب بالایی نظر بذارم ولی غیر فعال بود خوشحالم که نظرات و تحلیل های من فقط مربوط به خودم نیست و به کرات در همه جا می بینم که آدمهای مستقل هم نظراتی مثه من دارند. و این نشون دهنده یه جریانه که داره به سمت درستی حرکت میکنه. از وبلاگ های با اصل و نسب و با آرشیو طولانی صرفنظر از نظرات و عقاید نوسنده خوشم میاد. خوشحال میشم به وب 2 روزه من هم سر بزنی.