یه خبرگزاری اعلام کرده یکی از سخنرانان در سخنرانی روز جمعه فرمودند " به دنبال عيب‌ها و اشكالات بودن، اين يعني تخريب و تخريب؛ يعني تضعيف نظام و تضعيف نظام در حد شرك ". خوندن این خبر یاد یکی از دوستان صمیمی رو برام تداعی کرد. دوست صاف و صادق و پر تلاشی که به قافله شهداء پیوست.

در سالهای دهه 60 در پایگاه بسیج محلمون که نام زیبای پایگاه حمزه سید الشهداء بر اون گذارده شده بود ، عضویت داشتم. اون ایام حال و هوای خاص خودش رو داشت ، متناسب با شرایط انقلابی اون دوره و همینطور تحت تاثیر جنگ و حواشی جنگ. مسئول پایگاه ما یک از برو بچه های زبر و زرنگ سپاه بود که بعدها با خواهر زن عموی بنده ازداوج کرد و یه نسبت فامیلی  دور هم پیدا کردیم. ایشون در سال 1365 در خلیج فارس به شهادت رسید ؛ روحش شاد.

خاطره ای که از ایشون دارم مربوط به جلساتی میشه که در پایگاه برگزار میشد. در این جلسات ماهیانه تمامی اعضای پایگاه حضور داشتند و مسئول پایگاه سخنران آخر بود و به جمع بندی مسائل مطرح شده میپرداخت. ایشون تکه کلام منحصر بفردی داشت که همیشه در این جلسات از اون استفاده میکرد. میگفت : من بعنوان مسئول پایگاه ، منصوب از طرف ستاد ناحیه هستم ، ستاد ناحیه منصوب از طرف پایگاه مالک اشتر ، پایگاه مالک از طرف سپاه منطقه تهران ، سپاه تهران از طرف فرماندهی کل سپاه ، فرماندهی کل سپاه از طریق حضرت امام و فرمانده کل قوا ، و حضرت امام هم که نائب برحق امام زمان (عج) هستند. بنابراین هر گونه عدم اطاعت از دستورات و تصمیمات مسئول پایگاه در حکم مخالفت و سرپیچی از فرامین امام زمان (عج) خواهد بود.

هنوز هم وقتی با برو بچه ها و دوستای اون دوره جمع میشیم ، یکی از خاطراتی که مرتب طرح میشه ، همین سلسله مراتب مسئول پایگاه تا امام زمان (عج) است.

/ 0 نظر / 5 بازدید