میخوام برای یه موضوعی مثالی پیدا کنم که زیبنده باشه ، اما چون فکرم مشغوله ، یه خورده برام سخته. برا همین اولین مثالی که به ذهنم رسیده رو میگم. شرمنده که الان نمیتونم بهتر حرف بزنم.

بعضی چیزا هستند که در درونشون یه انرژی نهفته ای وجود داره ، مثل فنر جمع شده مثل برخی مواد شیمیائی و .... اگر به این چیزا یه مقدار انرژی وارد بشه ، انرژی نهفته ی درونیشون رو آزاد میکنند، انرژی که به مراتب از انرژی دریافتیشون بیشتر و عظیمترست.

برخی آدما هم همینطور هستند. تقریبا" همه ی آدما انرژی مهر و عشق رو در درونشون بصورت نهفته دارند. اما فقط گروهی از اونا هستند که به دلایل مختلف ، انرژی درونیشون آزاد میشه. این آدما تا وقتی انرژی درونیشون آزاد نشده باشه ، دنبال کسب انرژی هستند اما وقتی سیل مهر و عشق درونشون رها میشه ، خودشون انرژی بخش میشند.

برخی دوستیها هم همینطوره. من در بسیاری از موارد ، از دوستانی انرژی مثبت فراوون دریافت کردم که شاید تا چندی پیش فکر میکردند این من هستم که دارم به اونها انرژی میدم. آدما در وجودشون قدرتهای بزرگی نهفته شده. فقط باید اون رو درک کنند و راه رها کردن اون انرژی رو پیدا کنند....

دور زدم گرد جهان سر بسر

در پی آن یار که در خانه بود

خانه چو ویرانه شد آمد بدست

گنج نهانی که به کاشانه بود

کسانی که عاشق میشند ، خراب میشند ( یعنی با تمام وجودشون غرق در معشوق میشند و خودیّت خودشون رو دیگه نمی بینند ). این کلید رها شدن نیروی عظیم درونی انسانهاست. مهر و علاقه خارج از حد بیان خداوند به بندگانش باعث میشه که در طول زندگی بارها و بارها این کلید بر سر راه ما انسانها قرار داده بشه. بعضیها به اون توجه میکنیم و بعضیها بی تفاوت از کنار اون میگذریم. هر چه که هست ، مهر و عشق یه موهبت الهی و آسمانی است که بر زمینیان نازل میشه...

/ 0 نظر / 5 بازدید