خران در دام رمالان

برنامه تلویزیونی مکث ، شب گذشته به موضوع رمالی و دعا نویسی اختصاص داشت.

 

عده ای شیاد و کلاهبردار و بعضا" شیطان صفت ، با سوء استفاده از باورهای غلط ، مردم رو سرکیسه میکردند و با انجام اعمالی مسخره ، گفتن حرفهای صد تا یه غاز و نوشتن متنهایی که خودشون هم نمیتونستند بخونند ، پولهایی دریافت میکردند که شنیدن ارقامش حیرت انگیز و باور نکردنی است. در مواردی هم متاسفانه کار به سوء استفاده ی جنسی و هتک حرمت بعضی خانمهای مراجعه کننده رسیده بود و.....

 

در اینکه همیشه افرادی پیدا میشن که برای کسب پولهای باد آورده و یا ارضای تمایلات شیطانی ، در صدد خام کردن دیگران هستند شکی نیست اما خریّت هم دیگه حد و اندازه داره.... آدم چقدر باید ساده ، نفهم و خر باشه که برای اینکه مبادا هوو بیاد سرش ، اجازه بده یه مرد غریبه ( همون رمال کثیف ) مثلا" دعایی رو با آب زعفران دور ناف و دیگر اعضای بدنش بنویسه؟؟!! در موارد متعددی ، این رمال ها که بخوبی بلدند چه جوری طرف رو خر کنند ، در موقع این به اصطلاح دعا نویسی روی بدن برهنه ی خانمها ، به اونها تجاوز کردند و ....

در فیلمی که با دوربین مخفی از یه رمال تهیه شده بود ، خانم به رمال میگفت شما نامحرم هستید میشه این دعا رو یه حاج خانم دور نافم بنویسه؟ رمال هم میگفت اولا" باید خودم بنویسم والا اثرش از بین میره دوما" در همه ی روزها هم اینکار رو انجام نمیدم و حتما" باید پنج شنبه بیایی به کسی هم نباید بگی چون دعا بی اثر میشه و قبل از اومدن باید برای کفاره ی گناهات دویست هزار تومن به من بدی تا بین مستحقین توزیع کنم!!!!

این مردک با پررویی تمام وقتی قاضی ازش میپرسید تو شرم نمیکنی که با دروغ پردازی ، بدن ناموس دیگران رو لمس میکردی؟ میگفت : کار من هم مثل کار دکترهاست. مگه دکترها موقع عمل جراحی بدن بیمار رو لمس نمیکنند!!!!!!!!!!!!

 

یکی از این کلاهبردارها میگفت وقتی برای پیدا کردن ماشین برادرم 200 هزار تومن به یه دعانویس دادیم با خودم گفتم عجب کاسبی راحتیه!!! این آقا که تا چهارم ابتدایی درس خونده بوده ، کارش به جایی میرسه که برای دیدنش باید مدتها در نوبت میموندند!!! ارقام میلیون تومنی رو هم به راحتی آب خوردن میگرفت و البته یه عده خر آدم نما هم رام میشدند و با کمال میل این پولها رو میدادند.

وقتی به این فرد گفتند چرا سر مردم کلاه میذاشتی میگفت : اینا خودشون میومدند سراغم و با رضایت کامل هم پول میدادند. این کجاش کلاهبرداریه؟؟!!

 

این بابا راست میگه. تا زمانی که خریّت وجود داره ،‌ نمیشه خیلی اینها رو مقصر دونست. امروز شدیدا" عصبانی و ناراحت هستم اما نه از دست رمالها بلکه از دست مردمی که بخاطر خریّت بیش از اندازه ی باعث میشن یه عده بی وجدان بی ارزش بی مصرف ، زمینه رو آماده ببینند و به مال و جان و ناموس مردم تعرض کنند.

مصیبت بارتر اینکه برخی که خودشون در این راه خر شده اند ، با تبلیغهای دروغین ، خر شدن دیگران رو هم باعث میشن

 

سرم از درد داره میترکه....

/ 2 نظر / 22 بازدید
محمد حسین

سلام آقا علیرضا خدا به همه ماصبر بده ....واقعا راست گفتند بعضی از آدم ها ناقص العقل هستند .........فقط باید سطح فرهنگ جامعه بالا برود تا این شیاد ها تیرشون به سنگ بخورد. از صدا و سیما هم به خاطر این اطلاع رسانی ها ممنون هستیم.

آرش زمانپور

سلام جناب مهرانی من این برنامه رو جسته گریخته دیدم، فقط میتونم بگم " از ماست که بر ماست" متاسفانه خرافات بدجوری در جامعه ما ریشه دونده و فکر نمیکنم حالا حالا ها این مسئله حل بشه.