/ 4 نظر / 5 بازدید
f.s

سلام شبتون بخیر.عکسهاتون خیلی زیبا هستند.خوش به حال گلها که در تاریکی و اینطور نورپردازی باز هم زیبا و دوست داشتنی اند.اگر تصویر یک آدم بود که اینقدر وحشتناک میشد که خواب شبانه را از آدم میگرفت.دست شما هم درد نکنه. موفق باشید.سفره سحر و افطار التماس دعا.

اشنا

نه سلامم نه علیکم نه سپیدم نه سیاهم نه چنانم که تو گویی نه چنینم که تو خوانی و نه آنگونه که گفتند و شنیدی نه سمائم نه زمینم نه به زنجیر کسی بسته‌ام و بردۀ دینم نه سرابم نه برای دل تنهایی تو جام شرابم نه گرفتار و اسیرم نه حقیرم نه فرستادۀ پیرم نه به هر خانقه و مسجد و میخانه فقیرم نه جهنم نه بهشتم چُنین است سرشتم این سخن را من از امروز نه گفتم، نه نوشتم بلکه از صبح ازل با قلم نور نوشتم ... گر به این نقطه رسیدی به تو سر بسته و در پرده بگویــم تا کســی نشنـود این راز گهــربـار جـهان را آنچـه گفتند و سُرودنـد تو آنـی خودِ تو جان جهانی گر نهانـی و عیانـی تـو همانی که همه عمر بدنبال خودت نعره زنانی تو ندانی که خود آن نقطۀ عشقی تو خود اسرار نهانی تو خود باغ بهشتی تو بخود آمده از فلسفۀ چون و چرایی به تو سوگند که این راز شنیدی و نترسیدی و بیدار شدی در همه افلاک بزرگی نه که جُزئی نه که چون آب در اندام سَبوئی تو خود اویی بخود آی تا در خانه متروکۀ هرکس ننشـــینی و بجز روشنــی شعشـعۀ پرتـو خود هیچ نبـینـی و گلِ وصل بـچیـنی.... چه عکسهای جالبی کلا تو عکاسی داره افق دی

اشنا

داداش اصلا قابل تو رو نداشت عکسها که عالی هستن کلا افق دیدیت تو عکاسی تغییر کرده اول از اسمون عکس میگرفتی بعد شد منظره حالا رسیدی به اینجا یه جوری نگاهت به هستی از کلیت به فردیت شده حالا هی داری ریز بین تر میشی امیدوارم همیشه موفق باشی.

گل قرمز

با سلام خدمت شما هنرمند گرامي عكس هاتون عالي دوست دارم اين هنر را ياد بگيرم چطوري شما اين كارهارا انجام ميديد