سومین دوره ی انتخابات مرکز آموزش نجوم ادیب

 

 

خانم احمد زاده به اتفاق آقایان ذوالفقاری ، مرادی و میرعزآبادی کاندید شده بودند و خودشون رو در معرض رای اعضا قرار دادند. در پایان رای گیری و با شمارش آرا ، آقای مرادی با کسب رای موافق اکثر اعضا برای مدت یک سال به عضویت هیات امنای مرکز درآمدند.

 

این کار هم یه تمرین دمکراسی است و هم دخالت دادن اعضای مرکز در تعیین برنامه ها و سرنوشت مرکز. هم کاندیداها و هم اعضا مشارکت بسایر جدی و فعالی داشتند. هر کدوم از کاندیدها با ارائه سخنرانی ، برنامه ها و اهدافشون از حضور در جمع هیات امنا را برای اعضا تشریح کردند. در پایان انتخابات هم ، عضو سابق هیات امنا ( خانم میر شمشیرگران ) و کاندیداهایی که موفق به کسب رای مثبت اعضا نشده بودند به آقای مرادی تبریک گفتند.

 

 

 

بنده هم در سخنانی کوتاه از همه تشکر کردم و یادآور شدم که انتخابات تمام شده اما مشارکت در بهبود فرآیندهای مرکز همهیشه بوده و ادامه خواهد داشت. مرکز ادیب بدون اعضاء ، در و دیواری بیش نیست. همه  باید کمک کنیم تا به سهم خودمون در افزایش سطح کیفی و کمی فعالیتها نقش ایفا کنیم. در پایان مراسم و در یک محیط سرشار از دوستی و همدلی ، از حاضران با یه آش بسیار خوشمزه و داغ پذیرایی شد.

 

 

 

ای کاش سیاستمداران کشور هم از این جوانان یاد میگرفتند که چطور با حفظ احترام همدیگه بصورت جدی در انتخابات با هم رقابت کردند و هر کدوم فقط برنامه های خودشون رو گفتند و در پایان هم انگار نه انگار که رقابتی در کار بوده ؛ همه یک دل و یک صدا و همیار هم برای ساختن مرکز ادیبی پویاتر از گذشته.

 

بنده هم ضمن ارج نهادن به تمامی کاندیداها ، انتخاب جناب آقای مرادی رو به ایشون تبریک میگم و امیدوارم در هیات امنای ادیب از نظرات کارشناسی جناب مرادی بهره مند بشیم.

 

/ 2 نظر / 86 بازدید
ژاله

سلام البته فکر کنم مرکز بدون اعضا و پرسنلش در و دیواری بیش نیست.متاسفانه توی تمام برنامه های زیبای مرکز , عشق و علاقه پرسنلی که عاشقانه کار می کنن فراموش میشه !!!

علی

سلام خواهشمندم درصورت امکان تصویر سید حسین میرعزابادی را برای من مشخص کنید