یادداشت 26 خرداد 1394 - ستاره های آسمان ایثار و شهادت

در حالی به استقبال ماه مبارک رمضان میریم که کشورمون منور به نور 270 ستاره درخشان از آسمان پر  ستاره­ی ایثار و شهادت شده و عطر معنویت فضای کشور رو پر کرده.....

میخوام چشم بر تمام تفسیرهای سیاسی که میکنند ببندم و دلم رو توی آسمون این ستاره­ها پرواز بدم و بگم:

همرزمان دیروز ؛ دلاوران همیشه­ی تاریخ ایران

ممنون که وقتی ما رو در حال غرق شدن در بازیهای دنیا دیدید ، برای نجاتمون اومدین

 

بسم الله الرحمن الرحیم
صلوات و سلام خدا بر شهیدان عزیز که مشعل توحید را با ایثار خود بر فراز میهن اسلامی برافروختند. و صلوات و تحیات خدا بر شهیدان مظلوم غواص که با ظهور و حضور خود این فروغ خاموش نشدنی را مدد رساندند و پرچم یادهای عزیز و گرانبها و ذخیره های معنوی امت را با شکوهی هر چه تمام تر در کشور برافراشتند.
سلام بر دستهای بسته و پیکرهای ستم دیده شما و سلام بر ارواح طیبه و به رضوان الهی، بال گشوده ی شما. سلام بر شما که بار دیگر فضای زندگی را معطّر و جان زندگان را سیراب کردید. و سپاس بی پایان پروردگار حکیم و مهربان را که در لحظه های نیاز این ملّت خداجوی و خداباور، بشارتهای تردید ناپذیر را بر دلهای بیدار نازل می فرماید و غبارها را می زداید. و سلام بر شما ملّت بزرگ، وفادار، آگاه و مسئولیت پذیر که خطاب لطیف الهی را به درستی می شناسید و می نیوشید و پاسخ می گویید. حضور پرمضمون امروز شما در تشییع این دردانه های به میهن بازگشته یکی از به یادماندنی ترین حوادث انقلاب است. رحمت خدا بر شما.
و سپاس بی حد از خدای مالک دلها و سلام بی پایان بر حضرت بقیه الله روحی فداه که صاحب این ثروت عظیم است.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
سید علی خامنه ای
 26 خرداد 1394

/ 1 نظر / 41 بازدید

روحشان شاد ویادشان گرامی وراهشان پررهروباد انشاالله...