امروز هم مثل چند جمعه اخیر ، صبح نسبتا" زود به کنار زاینده رود رفتم..... تنها نشستم و دقایقی چند نظاره گر پرندگان شدم.......

amehrani001.jpg

/ 4 نظر / 5 بازدید
مریم

سلام خاطره انگیز ترین نقطه هستی برای من زاینده روده . خوش به حالتون . راستی به این وب هم سر بزنید و حتما نظرتونو بگید

فريبا

سلام. خوش به حالتون که با زاينده رود دلتون باز ميشه... من هر وقت دلم ميگيره ميرم جای ديگه. آرزو ميکنم هميشه خوب و خوش و سلامت و سرحال باشيد.

عليرضا مهرانی

لحظه ای چند بر اين آب نظر کن ، آب آئينه عشق گذران است.... هر چند در شعر کوچه ،‌ نگاه به آب جاری برای شبيه کردن آن با عشق و وفاداری زود گذر استفاده شده ، اما آب روان تمثيلی از رفتن غم و غصه ها و جاری شدن روح و هوای جديد در زندگی هم هست. زاويه ديد ما ، تعيين کننده نوع تداعی رويدادهای اطراف ميشه. برای همين هم هست که بعضی وقتها از يک رويداد واحد ميشه چنديد و چند برداشت مختلف و بعضا متضاد داشت. من که با ديدن رودخونه جاری و بی سر و صدا ( مثل زاينده رود ) احساس آرامش روحی زيادی بهم دست ميده. در اين مواقع گذشت زمان رو اصلا؛ حس نميکنم.

آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.