باز هم تنوع مسیر در صفه

بعضی وقتها با یه تغییر کوچیک ، یه مسیر آشنای همیشگی تبدیل به گذرگاهی جدید ، پر کشش و فنی خواهد شد. این همون کاریه که در صعودهای این چند هفته انجام دادیم. زندگی هم همینطوره ؛ یه تغییر کوچیک میتونه کلی تغییر قابل توجه برامون ایجاد و اموراتمون رو از یکنواختی خارج کنه.

 

 

دومین دیواره ی مسیر امانی 2 – این یه دیواره ی عمودیه و بخاطر ریزشی بودن سنگها ، باید با دقت تمام ازش بالا رفت ( این عکس از ترکیب دو عکس بدست اومده )

 

 

 

دیواره ی صلیب شکسته. محل این مسیر فعلا" محرمانه اس!! نیشخند

 

 

 

 

 

 

یه دیواره ی دیگه در همون مسیر محرمانه ی قبلی چشمک

 

 

 

اینجا رو تخت کورش نامگذاری کردند. محل خوبیه برای استراحت گروهی. جان پناه مناسبی برای بارون هم داره. جاش هم محرمانه اس!! مژه

 

 

 

این دیگه محرمانه نیست. اینجا بالای کوه صفه است!! از خود راضی

 

 

 

اولین باریه که در کوه صفه مار میبینم. بنده ی خدا از ترس آدمها فوری خزید به داخل یه شکاف. از شکل پولکهای بدنش میشد فهمید یه افعی کوچک اما سمی است.

/ 2 نظر / 28 بازدید
آرش زمانپور

سلام جناب مهرانی من که هرچی نگاه کردم اثری از صلیب، اون هم شکسته ندیدم، ولی باید مسیر جذاب و در عین حال سخت (برای من) باشه. فکر میکنم از این مسیر زیاد استفاده نمیشه برای همین اون مار به اونجا پناه آورده، در هر حال استفاده از پک های ضد گزش مار توی این فصل نباید فکر بدی باشه، مخصوصا که وزن بسیار کمی هم دارن.

از حاشیه تامتن

ماه رمضان شدمی ومیخانه برافتاد عشق و طرب و باده به وقت سحر افتاد افطار به می کرد برم پیر خرابات گفتم که تو را روزه به برگ و ثمر افتاد با باده وضو گیر که در مذهب رندان در حضرت حق این عملت بارور افتاد سلام پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه بندگی وعبادت را تبریک می گویم با مطلبی درمورد ربنای استاد شجریان به روزم ومشتاق نیم نگاهی