یادداشت 8 مهر 1391 - آغاز خدمت در سمتی جدید

امروز با حکم شهردار محترم اصفهان به عنوان مدیر امورمالی شهرداری اصفهان منصوب شدم. مسئولیت سنگینی بر عهده ی من گذاشته شده که امیدوارم با مدد الهی ، حمایت مقامات محترم شهرداری و همکاری همکاران ارجمندم بتونم در این مسئولیت جدید موفق باشم.

بخشی از فرآیند این انتخاب خارج از ید اختیار من بوده ؛ بخشی که به تصمیم جناب شهردار و چند تن دیگه از مسئولین مربوط میشه. این بزرگواران به من اعتماد کردند و این پست به بنده واگذار شد. تا اینجا خودم مداخله ای نداشتم اما با پذیرش این سمت ، حالا نوبت دخالت بنده میرسه که آستین بالا بزنم و به اصطلاح گیوه ها رو ور بکشم تا نشون بدم این اعتماد بی جهت نبوده.

کار امورمالی ظرایف و حساسیتهای ویژه ای داره. الان 26 ساله که با این ظرایف درگیرم و شناخت خوبی از اون پیدا کردم. 20 سال هم هست که در اصفهان زندگی میکنم و تا اندازه ای اصفهانی شدم. یه خصوصیتی که به لطف الهی در من رشد کرده اینه که اگه مصمم به انجام کاری بشم و اراده ام بر امری استوار بشه ، تا رسیدن به نتیجه ی نهایی دست از تلاش و کوشش برنمیدارم و بنا به فرمایش حضرت امیرالمومنین علی ابن ابیطالب علیه السلام ، در چنین زمانهایی اگر کوهها از جا بجنبند ، من از جای خود تکان نخواهم خورد و هیچ خللی در تصمیم و اراده ام بوجود نخواهد اومد. تابحال چندین و چند بار در همین زمینه ریسکهای بزرگی کردم اما به لطف خدا و با کمک دوستان و همکاران صدیق و پرتوانم تونستم بر تمامی مشکلات فائق بیام و در نتیجه ی ریسکهای بزرگ ، دستاوردهای بزرگی هم بدست آوردم.

امروز مصمم شدم یه بار دیگه و با همون روحیه و پشتکار 20 سال قبل وارد عرصه بشم. من در طول مدت خدمتم از اون دسته مدیرانی نبودم که یه جا بنشینم و فقط دستور بدم. هر جا لازم باشه ، ضمن رعایت اصول اساسی مدیریت و رهبری ، خودم مستقیما" وارد خواهم شد و به مدد الهی این بار رو به بهترین نحو به سر منزل مقصود خواهم رساند.

بخوبی از مشکلاتی که ممکنه سر راهم باشه آگاهم. امر خودم رو به خدا تفویض کردم و سر بر تیغ فرمان و تقدیر الهی دارم. چشم انداز روشنی در جلو میبینم و امید فراوان به فضل خداوند داشته و دارم.

ان الحکم الا لله علیه توکلت و علیه فلیتوکل المتوکلون

/ 13 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منصور شفیعی

سلام سمت جدیدتون رو در شهرداری اصفهان بهتون تبریک میگم. انشالله در این شغل جدید نیز همچون روزگاران گذشته موفق و موید باشین

موزون

براتون بهترین ها را از خداوند آسمان خواهانم.

عمران مرادی

با عرض سلام. موفقیتتان را تبریک عرض می کنم و امیدوارم بتوانم از تجارب و علم شما در زمینه امور مالی استفاده کنم. کتاب مدیریت یک دقیقه ای هم از کتابهای جالبی است که تاکنون خوانده ام و شاید به درد شما هم بخورد. فکر کنم می تواند کمک خوبی برای مدیران باشد.

لاَ يُكَلِّفُ اللّهُ نَفْسًا إِلاَّ وُسْعَهَا لَهَا مَا كَسَبَتْ وَعَلَيْهَا مَا اكْتَسَبَتْ (خداوند هيچ كس را جز به قدر توانايى‏اش تكليف نمى‏كند. آنچه (از خوبى‏) به دست آورده به سود او) باسلام واحترام انتصاب شایسته حضرتعالی را به سمت مدیریت امورمالی شهرداری اصفهان تبریک عرض نموده واز ایزد یکتا توفیق روز افزون برای شما آرزومندم قطعاَ باتوجه به تعهد ‘تخصص وتجربه شما(داشتن علم وتجربه درکنارهم) شهرداری اصفهان گامی به سوی موفقیت برداشته است . وَ باتوجه به نیت خیرشما درخدمت به مردم عزیز انشاالله خداوند در مسولیت جدید شمارا یاری فرماید. شیاسی

جعفر زمانی مقدم

سلام آقای مهرانی انتصاب شایسته وبجای جنابعالی را در سمت جدید تبریک عرض کرده و از ایزد منان خواستارم در پیشبرد اهداف شهرداری وخدمت رسانی به مردم شریف اصفهان همچون گذشته موفق و موید باشید.

رضا

با سلام به سرور عزیزم تبریک من رو هم بپذیرید[گل] گویند سنگ لعل شود در مقام صبر آری شود ولیک به خون جگر شود برخی افراد هستن که به یک مسئولیت اعتبار میدن و به نظر بنده حضرت عالی از چنین مدیرانی هستید. و متاسفانه برخی افراد هستن که با پست و مقام به اعتباری دنیوی و گذرا میرسن. ان شا ا... مسئولیت های بالاتر و موفقیت های بیشتر[گل]

محمد رحیمی

تبریک بنده را پذیرا باشید. با درایت و مدیریتی که در شما سراغ داریم مطمئنا در این سمت هم برای مردم مفید و موثر خواهید بود. انشاالله به یاری خدا مثل قبل به همه فوق برنامه ها از جمله کوه هم خواهید رسید. موفق و پیروز باشید.

عامل

جناب آقای بوژمهرانی سلام علیکم از صمیم قلب به شما تبریک می‌گویم. از زمانی که برای اولین بار با شما و در گروه کوهنوردی از نزدیک آشنا شدم و در طی مدت یک سال و اندی که از آن زمان می‌گذرد قطعا انتخاب بجا و شایسته‌ای است چرا که پشتکار‘ جدید‘ برنامه‌ریزی‘ مدیریت‘ هماهنگی‘ صبر و شکیبایی‘ دقت نظر‘ راهنمایی و... که در صعودها از شما مشاهده نمودم‘ قطعا در سمتهای قبلی و در سمت جدید نمود داشته و خواهد داشت. ان‌شاا...

ساغر بهادرانی

استاد عزیز انتخاب شایسته جنابعالی رو به این سمت ظریف وسخت وپرمشغله تبریک میگم. امیدوارم که همیشه موفق وپیروز باشین.ولطف الهی همراه همیشگی شما...

حسین قاسم زاده

جناب مهرانی سلام انتصاب شایسته و بجای جنابعالی را در سمت جدید تبریک گفته و امیدوارم با لطف الهی چون گذشته سرافراز و پیروز باشید/.