بازگشت از سفر

پس از یک مرخصی و مسافرت نسبتا" طولانی مدت ، دیشب به اصفهان برگشتم. روزهای بسیار خوب و خوشی رو گذروندم و حالا خیلی پر انرژی ، کار و فعالیتم رو آغاز کردم. از دوستانی که یا پیام گذاشتند و یا ایمیل دادند و در این مدت امکانی برای پاسخ دادن به اونها نداشتم پوزش میخوام.

 

 

دوستانی از بنده در مورد وضعیت رویت پذیری هلال رمضان و شوال نظر خواستند. خیلی مختصر باید بگم که آغاز و پایان ماه مبارک رمضان همانگونه خواهد بود که در تقویم درج شده. البته یه احتمال بسیار ضعیفی هست که تحت شرایط ویژه ای هلال رمضان پیش از غروب آفتاب روز یکشنبه 10 شهریور با ابزار مناسب در ایران رویت بشه. اما این احتمال ، اونقدر ضعیفه که میشه ازش صرف نظر کرد و گفت هلال رمضان در بعد از ظهر یکشنبه در ایران قابل رویت نیست.

 

 

طی چند روز آینده در مورد سفرم به شمال کشور چند مطلب خواهم نوشت. فعلا" که انبوهی از کارهای معوقه روی میز کارم هست ( عجب اشتباهی کردم که مرخصی طولانی مدت رفتم !!)

 

/ 1 نظر / 2 بازدید
مهدي رحيمي

آقاي مهراني سلام خوشحالم كه برگشتيد ... كم كم داشتم نگراتنتون مي شدم داشتم دست به تلفن مي شدم تا ازتون يه خبري بگيرم يا شايد هم مييومدم محل كارتون يه چاي مي خوردم . بهر حال موفق باشيد .