تحریف دوباره ی عملکرد مختار ، تبریک به آقا رضا طیب طاهر

در دو قسمت اخیر این سریال ، شخصیتی اسطوره ای از حرمله لعنت الله علیه ساختند که لشگر مختار در دستگیری او همیشه ناکام بود و در آخر نیز ، با روشی مثل دوئل های فیلمهای اکشن ، بین او و مختار پرتاب خنجر صورت میگیرد و کشته میشود.

اما آنچه در تواریخ آمده اینگونه است که سپاهیان مختار حرمله را دستگیر میکنند و او را کشان کشان و در حالیکه وحشت زده بوده به نزد مختار میبرند. مختار با دیدن حرمله بلافاصله دستور میدهد دو دست او را که سه تیر دردناک در کربلا پرتاب کرده بود ( تیری بر چشمان قمر بنی هاشم اباالفضل العباس علیه السلام ، تیری بر گلوی نازدانه کربلا حضرت علی اصغر علیه السلام و تیری بر قلب نازنین سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام ) قطع کنند. سپس دستور داد هر دو پای حرمله را بریدند و در حالی که جسم کثیف و بی دست و پایش در خون غوطه میخورد ، مختار دستور داد آتش بر پیکر حرمله بیاندازند. او نماز شکرش را در حالی خواهد که از حرمله ، جز پیکری ذغال شده باقی نمانده بود. و اینگونه ، نفرین امام سجاد علیه السلام در مورد حرمله صورت عمل بخود گرفت ؛ آنجا که حضرت فرموده بود « اللهم اذقه حر الحدید، اللهم اذقه حر الحدید، اللهم اذقه حر النار؛ خدایا، سوزش تیغ را به او بچشان، خدایا سوزش تیغ را به او بچشان، خدایا سوزش آتش را به او بچشان. »....

 

اختلاف نظر دکتر احمدی نژاد با دیگر نهادها و قوا در مورد وزارتخانه های ادغام شده داره به جاهای باریکتری کشیده میشه. اخیرا" اخباری در مورد خانه نشینی 11 روزه ی رئیس جمهور منتشر شده که جای تامل داره. به نظر میاد بهتره هر چه زودتر این موضوع حل و فصل بشه. هر چی شاخ و برگهای این ماجرا بیشتر بشه ، حلش دشوارتر خواهد شد. امید که با تدبیر و همدلی سران قوا ، شاهد خاتمه ی این موضوع و بازگشت آرامش سیاسی به کشور باشیم.

 

خبردار شدم که درهای رحمت الهی به روی دوست عزیز گرانقدرم آقا رضا طیب طاهر باز شده و خداوند متعال دختری به ایشون عطا کرده. قدم نورسیده و نوردیده مبارک باشه آقا رضا. از همین راه دور بر دستان این عزیز بوسه میزنم و آرزو میکنم وجود نازنینش مایه ی فخر و مباهات شما باشه و سایه شما و همسر ارجمندتون بر سر این دردانه برقرار.

 

/ 2 نظر / 3 بازدید
قاصدک شب

سلام ممنون که روایت اصلی کشته شدن حرمله رو نوشتید جالب بود یاعلی

رضا طیب طاهر

سلام[گل] تشکر میکنم از لطف شما , دست بوس شماست[ماچ],این نو رسیده تو هفت هشت روزی که به خونواده ما پیوسته همه رو مجذوب خودش کرده [قلب]و از کار و زندگی انداخته. البته شب بیداریهاش که نگو ونپرس حالا میفهمم که پدر و مادرها چی میکشن[اوه]. باز هم از لطف شما ممنونم.[خجالت]