یادداشت 31 خرداد 1394

ظهر امروز در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر اصفهان ، با رأیی قاطع و بالا جناب آقای دکتر مهدی جمالی نژاد بعنوان شهردار جدید اصفهان انتخاب و منصوب شدند.

 

پس از رأی گیری ، بعنوان سرپرست شهرداری سخنان کوتاهی رو بیان کردم که با این بیت لسان الغیب آغاز شد:

 

این جان عاریت که به حافظ سپرده دوست

روزی رخش ببینم و تقدیم او کنم

 

به شهردار منتخب و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تبریک گفتم که در زمانی کوتاه و در فرآیندی منطقی و در خور ستایش ، شهردار جدید شهر رو معرفی کردند تا انشاءالله چرخ امور با سرعت بیشتری نسبت به گذشته به چرخش در بیاد. همچنین به برادر گرامی و عزیزم جناب دکتر جمالی نژاد اطمینان دادم که تمامی کارکنان شهرداری با توان بیش از پیش پشت سر ایشون قرار دارند تا با هدایتهای راهبردی شهردار محترم برنامه های مصوب رو به اجراء در بیارند.

 

خدا رو شاکرم که بحمدالله تونستم در مهمترین ماموریتی که بر عهده داشتم ، آرامش درونی شهرداری رو حفظ کنم تا هم خدمات جاری به شهروندان دچار وقفه نشه و هم اعضای محترم شورای اسلامی شهر بتونند با آرامش خاطر و بدون نگرانی از بروز تنشهای ناشی از استیضاح شهردار محترم قبلی ، فرآیند انتخاب شهردار رو بخوبی به پیش ببرند.

 

با اینکه میدونستم این دولت میر نوروزی عمر چندانی نخواهد داشت اما در همین دوران بسیار کوتاه هم با جدیت ، علاقه و برنامه کار کردم. به همکارانم در مناطق 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 13 و 14 سر زدم و از نزدیک با اونها گفتگو داشتم ، گره چند پروژه فرهنگی و ورزشی رو باز کردم ، وضعیت نابسامان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رو به سامان رسوندم ، در شیوه اجرای برخی فرآیندها تغییراتی دادم و به چند منطقه کمتر توسعه یافته و همینطور سازمان قطار شهری کمک کردم تا بخشی از مشکلات مالی خودشون رو حل و فصل کنند.

 

در این مدت تمامی همکاران ارجمندم در شهرداری بویژه معاونین محترم شهرداری ، شهرداران مناطق و مدیران ستادی نهایت لطف و همکاری رو با بنده داشتند و بی تردید مهمترین نقش رو در حفظ آرامش شهرداری و انجام بموقع فعالیتهای جاری ، این بزرگواران داشتند و به همین جهت از تمامی اونها صمیمانه سپاسگزارم. همچنین لازمه یه بار دیگه از یکایک اعضای محترم شورای اسلامی شهر بویژه ریاست محترم شورا جناب آقای مهندس امینی تشکر و قدردانی کنم که به بنده اعتماد کردند و در این روزها از بنده حمایتی جدی و تاثیرگذار داشتند.

 

با اینکه دوره سرپرستی بنده در شهرداری تا زمان صدور حکم جناب آقای دکتر جمالی نژاد توسط وزیر محترم کشور کماکان ادامه خواهد داشت ، اما از فردا در دفتر کار قبلی خودم مستقر میشم. توی این مدت روابط گرمتری با کارمندان ، کارگران و نگهبانان شهرداری مرکزی داشتم و حالا فکر میکنم دوستان بسیار بیشتری نسبت به قبل دارم.

 

خدا رو هزاران هزار بار بخاطر این همه نعمتی که به این بنده­ی کمترین خودش عطا فرموده شکرگزارم

 

الحمد لله رب العالمین  

/ 5 نظر / 43 بازدید
مهدی رحیمی

سلام واقعاً خسته نباشید .

محمد رحیمی

عرض خسته نباشید و خداقوت انشاله در همه مسولیت ها همچنان پر انرژی و پایدار باشین

پیمان

باعرض سلام و خداقوت ازخداوندمهربان خواستارم تا در همه مسئولیتهایی که به شما واگذارمیشه و پشتش فقط مشیت الهی ,خدمت صادقانه وخلوص نیت شماست موفق , پیروز و سربلندباشید.یا علی مدد

مجید

به نام خدا با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، لطفاً در مورد درصد احتمال 29 روزه بودن رمضان امسال اگر اطلاعاتی دارید بیان بفرمایید با تشکر