خجسته باد قهرمانی سپاهان در لیگ برتر فوتبال

الان سپاهان 6 امتیاز بیشتر از ذوب آهن داره و از نظر تفاضل گل هم 20 تا جلوتره و بیشترین تعداد گل زده رو در جدول داره. اگر بنا باشه ذوب آهن قهرمان بشه اولا" باید سپاهان هر دو بازی آینده ( با پیکان و پرسپولیس ) رو ببازه و ذوب آهن هم هر دو بازی آینده ( با فولاد و ملوان ) رو ببره و ضمنا" این اختلاف تفاضل گل هم حل بشه و ذوب آهن یه گل اضافه تر هم بزنه ( مثلا" سپاهان در جمع دو بازی با اختلاف 10 گل ببازه و ذوب آهن در جمع دو بازی با اختلاف 11 گل ببره !!! )

 

با این حساب میشه از همین الان قهرمانی تیم سپاهان رو به طرفداران پرشور این تیم و به مردم اصفهان تبریک گفت. خوشحالم که دیگه فوتبال ایران دو قطبی نیست ؛ هر چند که تا رسیدن به سطح مطلوبی از فوتبال راه زیادی در پیش روی داریم. در تیم سپاهان سبک بازی بازیکنانی چون محرم نوید کیا ، عماد محمد رضا ، هادی عقیلی و احسان حاج صفی رو می پسندم. امیدوارم این تیم در سالهای بعد هم مایه ی افتخار اصفهان و ایران باشه ؛ انشاءالله

 

بعضیها فکر میکنند که هزینه ی زیادی که بعضا" برای به خدمت گرفتن بازیکنان پرداخت میشه رمز موفقیت سپاهان است. نگاهی به عکسهای زیر شاید این باور رو تغییر بده. در باشگاه سپاهان درسته که امکانات مادی خوبی وجود داره اما مهمتر از پول ، برنامه ریزی دقیقی و سرمایه گذاری صحیحی است که برای تیمهای پایه ( نوجوانان ، جوانان و امید ) انجام شده. این باشگاه به پیشکسوتان خودش هم توجه داره. مجموعه ی این فعالیتها در کنار مدیریت ثابت و فهیم ، مربی کار بلد و نام آشنا و هواداران پر شور و خونگرم باعث شده که سپاهان یکی از تیمهای قدرتمند ایران بشه.

 

 

تیم پیشکسوتان سپاهان

 

 

تیم اصلی

 

 

تیم سپاهان نوین ( امید سپاهان )

 

 

تیم جوانان سپاهان

 

 

تیم نوجوانان سپاهان

/ 1 نظر / 74 بازدید
نیما

اصولا کارو بسپاری دست اصفهانی جماعت همین میشه! از بس که اینا مدیرن.... البته با این حرفو سخنا معلوم نیست تکلیف فصل آینده چی بشه!